Pondelok, 25. októbra, 2021Meniny má Aurel

Kuba tvrdí, že Gáborík sa nevie dočkať návratu

Sportnet|21. okt 2003 o 00:00

[b]ST. PAUL [/b]– Český obranca Filip Kuba z tímu Minnesoty Wild zámorským médiám prezradil, že jeho spoluhráč Marián Gáborík sa nevie dočkať ukončenia rokovaní o novej zmluve a návratu k svojmu mužstvu. Vedenie klubu a aj hráčov agent David Schatia však

ST. PAUL – Český obranca Filip Kuba z tímu Minnesoty Wild zámorským médiám prezradil, že jeho spoluhráč Marián Gáborík sa nevie dočkať ukončenia rokovaní o novej zmluve a návratu k svojmu mužstvu. Vedenie klubu a aj hráčov agent David Schatia však pred novinármi mlčia o akýchkoľvek pokrokoch v rozhovoroch.

Jeden z najbližších priateľov slovenskej hviezdy Kuba síce tlmočil Gáboríkovu túžbu opäť sa zapojiť do diania v NHL, ale ani on neprezradil odpoveď na momentálne azda najväčšiu záhadu v súmestí Minneapolis/St. Paul – kde a s kým Gáborík trénuje. „Áno, v piatok sme spolu hovorili. Marián sa už nevie dočkať návratu k spoluhráčom. Pýtal sa ma na všetko, čo sa odohráva v šatni a na to, ako sa majú niektorí chlapci. Myslím si, že mu chýbame, veď má mnoho perfektných spomienok,“ vyhlásil Kuba.

Gáboríkov nový agent David Schatia sa zase snažil vysvetliť, prečo sa o postupe rokovaní už tak veľa nehovorí, ako keď prípad patril jeho kolegovi a predchodcovi Allanovi Walshovi. „Táto situácia nabrala chúlostivý charakter, a preto sa musíme správať zdržanlivo,“ povedal Schatia a aj on, aj generálny manažér Wild Doug Risebrough odmietli potvrdiť vzájomné stretnutie. (tasr)

Súvisiace články