Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Kto bude Kráľom sálovky?

Sportnet|Publikované 27. dec 2002 o 23:00

Košice Po dnešnom turnaji mladých nádejných adeptov sálovky sa zajtra dozvieme kto bude tohtoročným Kráľom sálovky medzi seniormi. Bojovať sa bude

hneď o dva primáty, najskôr medzi účastníkmi mestskej ligy sálového futbalu a potom aj medzi družstvami pôsobiacimi v lige starých pánov. "Už skôr sme avizovali, že kľúčom pre nasadenie do tohto turnaja bude umiestnenie družstiev v tabuľke po nedeli 22. decembra. Celky umiestnené na prvom až dvanástom mieste majú účasť istú a zostávajúcich osem musí absolvovať kvalifikáciu. Z nej postúpia víťazi a doplnia šestnásťčlenný pavúk, v ktorom sa už bude hrať vyraďovacím systémom," hovorí M. Andor. Kvalifikácia sa začína zajtra presne na pravé poludnie stretnutím trinásteho a dvadsiateho celku tabuľky. Tento turnaj o Kráľa sálovky sa hrá 1x 15 min a pri nerozhodnom výsledku prídu na rad strely zo značky pokutového kopu. Kvalifikačným sitom musia teda prejsť tieto celky PČSP, Traum metall, Juh, Donatus, Slovmatic, Koreko, KVP a Kondor. Víťazi postúpia do hlavnej súťaže, štvrťfinále sa odohrá medzi 15.00 a 16.00, semifinále od 17.30 do 18.00 a finále odohrajú o 18.30 hod.

Po prvý raz budú bojovať o titul Kráľa sálovky aj družstvá pôsobiace v lige starých pánov a ich prvé stretnutie je na programe o 16.00. Semifinálové stretnutia odohrajú od 17.00 do 17.30 a finále sa začína o 18.00 hod.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.