Nedeľa, 13. júna, 2021Meniny má Anton

Kto a kedy postúpi

Sportnet|18. jún 2004 o 00:00

LISABON - Stredajšia remíza Španielska s Gréckom zamotala situáciu v A-skupine oveľa viac ako víťazstvo Portugalska nad Ruskom. Domácim futbalistom totiž dvojgólová výhra pred posledným zápasom veľmi nepomohla. Jediné, čo zverencov trénera Scolariho ...

LISABON - Stredajšia remíza Španielska s Gréckom zamotala situáciu v A-skupine oveľa viac ako víťazstvo Portugalska nad Ruskom. Domácim futbalistom totiž dvojgólová výhra pred posledným zápasom veľmi nepomohla. Jediné, čo zverencov trénera Scolariho posunie do štvrťfinále, je víťazstvo nad Španielskom. V najlepšej pozícii pred zostávajúcimi dvoma duelmi je Grécko.

Portugalsko

postúpi, iba ak vyhrá nad Španielskom.

Grécko

určite postúpi, ak získa v zápase s Ruskom bod,

v prípade prehry v poslednom zápase postúpi, ak Portugalsko nevyhrá nad Španielskom,

prehrá s Ruskom menším rozdielom ako Španielsko s Portugalcami, pričom bude mať na svojom konte v konečnej tabuľke viac strelených gólov ako Španieli.

Španielsko

určite postúpi, ak získa v zápase s Portugalskom minimálne bod. V prípade prehry s Portugalskom postúpia Španieli iba vtedy, ak Grécko súčasne prehrá vyšším rozdielom s Ruskom. V prípade prehry Španielska a Grécka v posledných zápasoch rovnakým rozdielom musia dať Španieli o jeden gól viac ako Gréci. (sita)

Súvisiace články

Tipuj bez rizika až za 20 €
Viac
Kurzy prináša
17:30
Slovensko - 3. Liga, Stred
Lipt. Hrádok vs. Žarnovica
18:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Rakúsko vs. Severné Macedónsko
21:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Holandsko vs. Ukrajina
Kurzy prináša