Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Kružlov je lídrom I. triedy

Sportnet|Publikované 27. aug 2012 o 22:00

V I. triede v 3. kole boli tri zhodné výsledky 4:0 v prospech Kružlova, Dubinného a Marhane. Bezgólová deľba bodov v Smilne a v Koprivnici.

Nerozhodný výsledok aj v Lopúchove. Zborov doma zdolal nebezpečné Bartošovce. V II. triede v 3. kole sa strelecky darilo Chmeľovej a Poliakovciam. 2. FC Bardejov dosiahol prvé víťazstvo. Tesné víťazstvo Porúbky. V Kurove sa nehralo.

I. trieda – 3. kolo:

Smilno – Osikov 0:0
V Smilne začali odvážnejšie hostia a nebezpečne zatápali domácej obrane. Domácim sa v tomto stretnutí herne nedarilo a vypracovali si veľmi málo príležitostí na skórovanie. Strelcom sa vôbec nedarilo a preto sa ani iný výsledok zrodiť nemohol. Pred 150 divákmi rozhodoval Berecký.

Lopúchov – Kurima 1:1 (0:0)
Góly: Hvišč – Goliáš (vlastný)
Hostia boli lepším mužstvom, mali územnú prevahu, ktorú však dlho nedokázali premeniť na góly. Ku gólu im dopomohol v 77. minúte domáci Goliáš, ktorý tečoval strelu hráča hostí do vlastnej siete. Domácim sa podarilo vyrovnať až v 90. minúte Hviščom po skrumáži pred bránou. Pred 80 divákmi rozhodoval Macek.

Koprivnica – Gerlachov 0:0
V šlágri kola diváci gól nevideli a mužstvá sa o body podelili. Do prestávky mali hernú prevahu hostia, ale v koncovke neuspeli. V druhom polčase sa obraz hry zmenil, iniciatívu prevzali na svoje kopačky domáci, ale ani oni v koncovke neuspeli aj vinou úspešných zákrokov brankára Pillára. Pred 120 divákmi rozhodoval Feckanin.

Zborov – Bartošovce 3:1 (1:0)
Góly: Varga 2 (jeden z 11 m), Lukáč – Katrenič
Domáci sa na svojho súpera vytiahli a dosiahli cenné víťazstvo. O prvé dva góly sa postaral Varga, keď najskôr v 25. minúte otvoril skóre a v 50. minúte pridal z pokutového kopu druhý gól. Hostia sa nevzdávali ani po nepriaznivom stave a nebezpečne sa tlačili pred domácu bránu. Stretnutie zdramatizovali v 85. minúte, keď ich akciu zakončil gólovou strelou spoza šestnástky Katrenič. Víťaznú poistku dal v 90. minúte Lukáč – 3:1. Pred 120 divákmi rozhodoval Leško.

Kružlov – Nižný Tvarožec 4:0 (1:0)
Góly: V. Rohaľ 2, Kaščák, Gurský
Domáci dosiahli výrazné víťazstvo s nováčikom súťaže a usadili sa bezpečne na čele priebežnej tabuľky. Strelcom prvého gólu bol v 10. minúte Gurský. Ďalšie góly padali až po prestávke, keď najskôr bol dvakrát úspešný Rohaľ, v 51. minúte z priameho kopu a druhý pridal v 55. minúte z hry. Hostia podnikali protiútoky z ktorých však gólovo nezapršalo. Víťazstvo domácich pečatil v 66. minúte Kaščák. Pred 150 divákmi rozhodoval Jacečko.

Dubinné – Abrahámovce 4:0 (1:0)
Góly: Jurko 2 (jeden z 11 m), Randár, Švirk
Nováčik súťaže zvíťazil vysokým rozdielom nad nevýrazným ale snaživým súperom. Hostia do prestávky inkasovali gól iba z penalty, ktorý dosiahol Jurko v 25. minúte. Skóre domácich narastalo až od 68. minúty po presných koncovkách Randára a pohotového Jurka v 71. minúte. Gólovú bodku pridal Švirk v 85. minúte. Hosťom snahu nemožno uprieť, ale tá na lepšieho súpera nestačila. Pred 100 divákmi rozhodoval Kundrát.

Marhaň – Hažlín 4:0 (0:0)
Góly: Šoltýs 2, Halek, Sokol
Domáci útočníci sa do prestávky do výraznej streleckej príležitosti nedostávali, pozorná obrana súpera ich včas stačila eliminovať. Diváci sa gólov dočkali až po prestávke, kedy sa najskôr strelecky presadil Šoltýs v 48. minúte. O dve minúty už bolo 2:0 po presnom zásahu Haleka. V ďalšom priebehu vystrčili rožky aj hostia, ale v bráne domácich stál pozorný Varganin, ktorý im zabránil skórovať. Výrazné víťazstvo domácich potvrdili Sokol v 80. a Šoltýs v 87. minúte. Pred 180 divákmi rozhodoval S. Končár.

II. trieda – 3. kolo:

Kobyly – 2. FC Bardejov 1:3 (1:1) Pavlišák – Kostár, Bosák, Opitz; Porúbka – Hervartov 1:0 (1:0) Antolík; Chmeľová – Rokytov 7:1 (3:1) Pagáč a Šurkala po 2, S, Varjan, Skurka, Štefurik – Hudák; Kurov – Hertník nehralo sa pre haváriu hostí, Poliakovce – Stuľany 4:0 (2:0) Jsšš 2 (jeden z 11 m), M. Pisarik, Mihaľ.