Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Krompašania naďalej bez prehry, Levoča prehrala vo Svite

Sportnet|Publikované 8. nov 2005 o 23:00

Levoča - V sobotu večer odohrala Levoča zápas vo Svite s družstvom Rio Café. Prvú štvrtinu sa darilo hlavne mladým hráčom zo Svitu, keď ju vyhrali o

12 bodov. V ďalšom priebehu však Levoča začala lepšie hrať hlavne v obrane, čo sa prejavilo na skóre. Svit mal problémy sa presadiť hlavne proti zónovej obrane a tak sa po tretej štvrtine dostala do vedenia Levoča. V poslednej štvrtine hostia ešte zvýšili náskok a vyhrali na palubovke Svitu 53:68.

Výsledok, II. liga, muži: BKM Rio Café Svit BK Slovenský orol Levoča 53:68 (24:12, 36:28, 43:49), strelci: Knižka 14 (2 trojky), Tomáš 12, Boža 10 Majerský 20, Kolek a Mačupa (3) po 14, Macala 12, Ondas a Stančák po 4, Karabín a Mastiliak 0. Trestné hody: 22/9 23/11.

Ostatné výsledky: Sp. Nová Ves B Eilat Prešov 97:84. Krompachy BK 99 Prešov 74:67. UVL Košice Rožňava B 130:63. JKB Košice Rožňava A 72:78.