Kríza Šarišanov je zažehnaná. V dvoch zápasoch dali osem gólov

Šarišské Michaľany si schuti zastrieľali v Krompachoch, úplne vpravo je autor hetriku Ivan Petruk. (Autor: Attila Mikloško)
Róbert Andrejov|21. máj 2019 o 00:00

Tréner Šarišských Michalian Ondrej Desiatnik hodnotí 26. kolo tretej ligy.

ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY. V 26. kole III. futbalovej ligy Východ mali hosťujúce celky väčší strelecký apetít než domáce.

Na súperových trávnikoch sa im podarilo dosiahnuť až desať gólov, pričom hostitelia do čierneho trafili iba osemkrát.

Veľkú zásluhu na víťazstve hostí v tejto štatistike majú predovšetkým hráči Šarišských Michalian, ktorí až prekvapujúco hladko triumfovali na ihrisku Krompách, kde sa ľahko nevyhráva.

Šarišania si zo Spiša odviezli tri body po výsledku 6:1, keď hrdinom súboja sa stal ukrajinský zakončovateľ Ivan Petruk, ktorý v priebehu 26 minút prekonal krompašského brankára trikrát a zaznamenal čistý hetrik.

A práve s kormidelníkom OŠFK Ondrejom Desiatnikom sme si zhodnotili všetkých šesť duelov uplynulého treťoligového kola.

Krompachy – Šarišské Michaľany 1:6

O. Desiatnik: „Vyšiel nám predovšetkým prvý polčas, v ktorom sme podali veľmi dobrý výkon. Hneď z prvej strely na bránu sme skórovali a pridali aj ďalšie tri góly. Trafili sme aj brvno, ale buďme skromní, zo všetkého gól nemôžeme dať. Po prestávke už tempo mierne opadlo, ale stále sme hrali dobre a mali sme aj šance. Sme veľmi radi, že po dlhej sérii bez bodu sa nám druhýkrát v rade podarilo vyhrať. Chlapci majú opäť väčšiu chuť a energiu do práce.“

Domov»Sportnet na východe»Kríza Šarišanov je zažehnaná. V dvoch zápasoch dali osem gólov