Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Krasokorčuľovanie: V 5.kole juniorskej GP triumf Johanssonovej, Ocelková 20.

TASR|Publikované 6. okt 2002 o 16:11

Bratislava 6. októbra (TASR) - V piatom kole juniorskej Grand Prix v krasokorčuľovaní na bratislavskom Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu zvíťazila ...

Bratislava 6. októbra (TASR) - V piatom kole juniorskej Grand Prix v krasokorčuľovaní na bratislavskom Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu zvíťazila v kategórii junioriek Švédka Lina Johanssonová, ktorá si udržala vedúcu pozíciu po krátkom programe. Z druhého na šieste miesto sa vďaka najlepšej voľnej jazde prepracovala Američanka Alissa Czisnyová, tretie miesto obsadila jej krajanka Natalie Mecherová.

Z trojice slovenských reprezentantiek si najlepšie počínala Simona Ocelková, ktorá skončila na 20. priečke, 24. miesto patrilo Michale Burianovej a Jacqueline Belenyesiová uzatvára prvú tridsiatku.

"Ocelková a Burianová rozhodne nesklamali, v ich prípade sa však prejavili menšie medzinárodné skúsenosti, čo určite zavážilo aj pri hodnotení rozhodcov. Belenyesiová pokazila voľnú jazdu a rozhodne má na viac, ako predviedla v Bratislave," povedala medzinárodná rozhodkyňa Felicitas Babušíková.

juniorky:

1. Lina Johanssonová (Švéd.) 1,5, 2. Alissa Czisnyová (USA) 4,0, 3. Natalie Mecherová (USA) 4,0...20. Simona Ocelková (SR) 29,0, 24. Michala Burianová (SR) 36,0, 30. Jacqueline Belenyesiová (SR) 43,0

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.