Sobota, 16. októbra, 2021Meniny má Vladimíra

Krasokorčuľovanie: Finále Slovenského pohára v Nitre

TASR|31. mar 2003 o 08:58

Nitra 31. marca (TASR) - Nitriansky zimný štadión bude v piatok a sobotu (4.-5. apríla) dejiskom finále Slovenského pohára v krasokorčuľovaní a tancoch ...

Nitra 31. marca (TASR) - Nitriansky zimný štadión bude v piatok a sobotu (4.-5. apríla) dejiskom finále Slovenského pohára v krasokorčuľovaní a tancoch na ľade pre rok 2003.

Finále sa uskutoční vo všetkých mužských a ženských kategóriách. V piatok v krátkych programoch a v sobotu vo voľných jazdách sa predstavia mladšie i staršie nádeje, mladší a starší žiaci a žiačky, juniori a juniorky a seniori a seniorky. Na sobotňajšie popoludnie je naplánovaná exhibícia, v ktorej sa okrem najlepších jednotlivcov v juniorských a seniorských kategóriách predstavia i zástupkyne domáceho krasokorčuliarskeho klubu, juniorská majsterka Slovenska Simona Ocelková, Lujza Halásová a Katarína Babalová. Vyvrcholením podujatia budú exhibičné vystúpenia slovenských reprezentantov, v ktorých diváci uvidia Zuzanu Babiakovú, Juraja Sviatka, tanečný pár Ivanu Dlhopolčekovú s Tomášom Bílekom a športovú dvojicu Máriu Gerasimenkovú s Vladimírom Futášom.

Podujatie vyvrcholí slávnostným vyhlásením výsledkov SP v sobotu o 17,30 h.

Súvisiace články