Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Kráľovský Chlmec si skomplikoval situáciu

Domáca prehra. Kráľovský Chlmec v zápase bohatom na góly podľahol Krompachom 3:4. (Autor: Jaroslav Čúrny)
Sportnet|Publikované 31. máj 2009 o 22:00

Tabuľka štvrtej ligy Juh včera síce dala odpoveď na to, kto postúpi do tretej ligy, ale stále je nevyjasnená otázka zostupujúcich. Keďže v 27. kole všetky štyri posledné celky počas víkendu prehrali, z toho Žakarovce, Kráľovský Chlmec a Rudňany kapitulova

KR. CHLMEC. li doma. Najdivokejší zápas bol v Kráľovskom Chlmci, kde vyhrali Krompachy 4:3.

Pokojný prvý polčas

V prvom polčase nič nenasvedčovalo tomu, že by sa mali konať gólové hody. Domáci sa ujali vedenia gólom Kovácsa, hostia kontrovali presným zásahom Beleja. Oba tímy skórovali po vôbec prvých strelách do priestoru brány súpera.

Divoký úvod druhého dejstva

Na góly mimoriadne plodný bol úvod druhého polčasu. V priebehu troch minút padli totiž štyri! Najprv Krompašan Biľ dostal hostí do vedenia, následne skóroval hlavou aj domáci Varga, ale na pokyn asistentky Michalíkovej po neexistujúcom ofsajde gól neplatil. Z následného brejku už ďalší asistent Hegeduš v oveľa spornejšej situácii nechal pokračovať v hre Beleja, ktorý zvýšil na 3:1 pre Krompachy. O 30 sekúnd bolo 2:3 po koncovke domáceho L. Daka! Belej neskôr pridal aj štvrtý gól hostí, ktorí si v závere ešte stihli streliť vlastný gól. Rušný zápas, veľa gólov, ale, žiaľ, aj veľa rozhodcovských chýb, ktoré ovplyvnili výsledok.

Ožil v druhom polčase

Mužom zápasu bol krompašský útočník Marián Belej, ktorý vsietil tri góly. "Bol to naozaj rušný zápas a nás teší, že sme bodovali naplno, keďže ani my stále nemáme záchranu istú. Mne osobne pomohlo, že v druhom polčase domáci stavili na ofenzívu. Do otvorenej obrany sme mali dostatok možností na brejky, tri sme využili, ďalšie tri ostali bez gólovej koncovky. Sme spokojní," konštatoval kanonier Krompách, ktorý de facto pochoval šance Kráľovského Chlmca na záchranu.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.