Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Kováč už po zranení

Sportnet|Publikované 5. sep 2008 o 22:00

SP. NOVÁ VES. Druhá futbalová liga dnes pokračuje šiestym kolom. Futbalisti FK Spišská Nová Ves sa po výbornom výsledku v Starej Ľubovni (víťazstvo

4:1) predstavia doma proti Bánovej.

Zranený Kováč je fit

Najväčším problémom pred štartom nového ročníka boli v tábore Spišiakov zranení hráči. Tréner Jaroslav Zajac sa musel zaobísť bez viacerých hráčov základnej zostavy. Návrat každého maróda poteší. V Starej Ľubovni sa opäť na hracej ploche po zranení objavil záložník Lukáš Kováč.

"Dá sa povedať, že už som zdravotne v poriadku. Od pondelka naplno trénujem s mužstvom," spokojne skonštatoval Lukáš Kováča, ktorého členok na nohe už neboboľuje.

Dozvuky víťazstva

O možno najväčšie prekvapenie ostatného kola sa postarali práve Novovešťania. Vyhrať u bývalého prvoligistu tak jasným výsledkom, to nečakali ani tí najväčší optimisti.

"Veľmi dobrý výsledok a musím podotknúť, že aj rovnako kvalitný výkon. Bolo to o tom, že kto dá prvý gól. Nám sa hneď podarilo vsietiť tri a bolo rozhodnuté. Nehral som síce celý zápas, ale aj ako striedajúcemu hráčovi sa mi hralo dobre," hovorí talentovaný záložník Spišiakov o stretnutí v Starej Ľubovni.

Neznáma Bánová

Dnes o 16.30 hod. sa tretí celok tabuľky predstaví na domácom ihrisku proti neznámemu súperovi, ôsmej Bánovej.

"Súper je pre mňa dosť neznámy. Akurát Rado Sirko prízvukoval, že je to skúsené mužstvo, zložené z kvalitných hráčov. My sa musíme sústrediť na náš výkon. Zo zápasu na zápas chodí do hľadiska viac divákov. Nechceme ich sklamať a potvrdiť výsledok aj výkon zo Starej Ľubovne," dodal Lukáš Kováč, ktorý ešte nevie s istotou povedať, či nastúpi na celý zápas.

"Je to na rozhodnutí trénera. Lukáš Zajac bol tento týždeň na zápis v škole a tak možno na miesto neho v záložnej formácii nastúpim. Lukáš vymení Lukáša. Ale to je len a len kompetencia trénera."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.