Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Košice v Hlohovci bez problémov

Sportnet|Publikované 6. nov 2005 o 23:00

Košice - Z výsledkov stretnutí 9. kola extraligy hádzanárov bolo už od stredajšej predohrávky známe, že Tatran Prešov doma zdolal MŠK SIRS P.Bystrica

29:28. V derby policajtov ťahali v Bratislave Sečovce za kratší koniec povrazu. Domáci ŠKP vyhral 27:20. Hlohovec nestačil na 1. MHK Košice a zverencom trénera Schmiedta podľahol 29:36.

Hlohovec - Košice 29:36 (13:19)

Domáci robili počas celého zápasu nepochopiteľné technické chyby, ktoré Košičania nekompromisne trestali a už v prvom polčase si vypracovali šesťgólový náskok. Po obrátke sa domácim podarilo stiahnuť rozdiel na dva góly (22:24), avšak ďalšími nepresnosťami sa napokon pripravili o možnosť zabojovať o víťazstvo.

Najviac gólov: Bočkay 7, Zaťko 5 - Faith a Strapko po 6, pok. hody: 3/1 - 2/2, vylúčení: 2 - 3, rozhodovali: Brunovský a Čanda, 270 divákov

ŠKP Bratislava - Sečovce 27:20 (12:12)

V bojovnom a vyrovnanom zápase rozhodli domáci o svojom víťazstve až v posledných 15 minútach. Do 45. min to bolo na palubovke mimoriadne vyrovnané a ani jedno družstvo si

nedokázalo vybudovať rozhodujúci náskok. Hostia nezvládli záver súboja najmä kondične.

Najviac gólov: Mikéci 6, Mi. Kozák 5, D. Baďura a Mišenčík po 3 - Seman 6, Kučera a Murín po 4, pok. hody: 4/3 - 2/2, vylúčení: 7 - 9, ČK: Meluš a Murín (obaja Sečovce) za tri

vylúčenia, rozhodovali: Černý a Hippík, 300 divákov

Zostávajúci výsledok: Nové Zámky - Topoľčany 35:24 (19:12). Najviac gólov: Galla 10/5, Szapu 9, Visy 5 - Klačanský 7/1, Vlčko 5/1.