Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Košice B - Dun. Streda 0:0

Sportnet|Publikované 15. okt 2006 o 22:00

Košice - Domáci začali aktívnejšie a už v 2. min sa ocitol vo vyloženej príležitosti L. Janič, no jeho strelu Kobr vyrazil. Vzápätí sa do dvoch

sľubných šancí dostali hostia. Najprv K. Németh z otočky vypálil tesne nad a onedlho po chybe brankára Vojtaška sa lopta odrazila k Sanimu a od jeho hrudníka smeraovala do opustenej brány. V poslednom okamihu vykopával z čiary dobiehajúci Líšivka. V 21. min. mal veľa práce z Hanzelovou jedovkou z priameho kopu brankár Kobr. Žiaľ, pre domácich, nik z hráčov na vyrazenú loptu nedobiehal. Po polhodine hry Gajdoš skvele zatočil priamy kop, na ktorý si nabehol Líšivka, ale z hranice päťky hlavičkoval tesne vedľa. Pomerne rušný I. polčas vystriedalo nezáživné druhé dejstvo. Hneď v úvode sa síce vyznamenal pri gólovej strele Belkovicsa z hranice šestnástky domáci brankár Vojtaško, no potom brankári veľa práce nemali. Hra sa častými faulami kúskovala, navyše ďaleko k ideálnemu dňu mal rozhodca Kružliak, a tak sa postupne na trávnik vkradla nervozita. Domáci majú ťažké srdce za situáciu po hodine hry, keď v šestnástke dunajskostredčania jasne faulovali Janiča. Medzišestnástkový futbal bez zakončenia oživila v 84. min. Hanzelova strela nad. Remíza je spravodlivým vyjadrením výkonu oboch mužstiev na ihrisku.

Pred 250 divákmi rozhodoval Kružliak, ŽK: Hanzel, T. Labun, L. Janič - Kundra. KOŠICE B: Vojtaško - Hanzuš, Kováč, Džogan, M. Adam (68. M. Tóth) - L. Janič, Hanzel (88. Juhár), Líšivka, T. Labun, Ľ. Gajdoš - Líška (46. Zajac). D. STREDA: Kobr - Buka, K. Németh, Olejník, Szabó - Belkovics (90.+ Gögh), Kundra, Drobný, M. Horváth - Zlacký (86. Milan), Sani (27. P. Ďurica).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.