Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Košičanky už vyhrali

Sportnet|Publikované 9. nov 2003 o 23:00

Súhrn výsledkov 5. kola extraligy žien vo volejbale:Slávia TU Košice - VC Komárno 3:2 (-23, 22, 16, -23, 10)Vyrovnaný päťsetový zápas s chybami

Súhrn výsledkov 5. kola extraligy žien vo volejbale:

Slávia TU Košice - VC Komárno 3:2 (-23, 22, 16, -23, 10)

Vyrovnaný päťsetový zápas s chybami na oboch stranách. V záverečnom sete boli lepší domáci, čo rozhodlo. Zápas trval 114 min., rozhodovali: Barančík a Savka, 150 divákov.

VK Slávia TU Košice - VK Doprastav Bratislava 1:3 (-18, -22,24, -17)

Prvé dva sety získali hosťujúce hráčky, keď zabrali najmä v koncovkách setov. V treťom dejstve sa Košičankám podarilo z nepriaznivého stavu obrátiť set vo svoj prospech, no v nasledujúcom už opäť od stavu 16:16 dominovali volejbalistky Doprastavu. Zápas trval 96 min, rozhodovali: Savka a Barančík, 170 divákov.

Ďalšie výsledky - sobota: ŠK Seta Tehelne Žilina ŽU - VK Doprastav Bratislava 3:0 (19, 20, 17), VO ŠG Nitra - Slávia UK Bratislava 0:3 (15, 15, 16), MŠK Žiar nad Hronom - VTC Pezinok 3:1 (21, -23, 11, 21). Nedeľa: Žilina - Komárno 3:0 (18, 14, 18). Nitra - Pezinok 0:3 (-14, -21, -22).