Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Konečné tabuľky po jesennej časti súťažného ročníka 2002/2003

Sportnet|Publikované 24. nov 2002 o 23:00

III. liga1. Vranov15110435:9332. Trebišov15102335:11323. Turňa1591524:18284. Sobrance1583422:21275. Michalovce1574428:16256.

III. liga

1. Vranov15110435:933

2. Trebišov15102335:1132

3. Turňa1591524:1828

4. Sobrance1583422:2127

5. Michalovce1574428:1625

6. Svidník1573528:2224

7. Prešov B1572622:2023

8. St. Ľubovňa1572624:2723

9. Stropkov1562726:2020

10. Bardejov1562726:3120

11. Svit1562725:3220

12. Lipany1553722:3118

13. V. Kapušany1552819:2217

14. Poprad15411021:3813

15. Ďurkov15311117:3310

16. Lokomotíva1524916:3910

IV. liga sever

1. V. Tatry1593337:1830

2. Sabinov1582535:2026

3. Kračúnovce1582540:3626

4. V. Šariš1581629:2925

5. Čierne1573530:1924

6. Breznica1572632:3023

7. Humenné B1564530:1822

8. N. Šebastová1564524:1922

9. Kežmarok1563622:3021

10. Giraltovce1555518:1620

11. Poprad-Veľká1561826:2119

12. Snina1561821:3019

13. Fintice1551926:2916

14. Medzilaborce1544723:4216

15. Hranovnica1544714:3716

16. Bystré15501016:2915

ŠTK po skončení súťaže odráta Giraltovciam 3 body.

IV. liga juh

1. Krompachy15132053:841

2. Slivník15110443:1533

3. Sp. N. Ves15103236:1133

4. Koš. N. Ves1586128:2130

5. Barca1576231:1327

6. Lastomír1572625:2623

7. Moldava1555526:2520

8. Geča1562730:3420

9. Topoľany1561834:2819

10. Žakarovce1561824:3119

11. Betliar1561824:4519

12. Krásna1553724:2718

13. Palín1543814:2515

14. Rožňava15231016:349

15. Sečovce15221120:488

16. Haniska15201311:486

ŠTK po skončení súťaže odráta Krompachom, Rožňave a Geči po 3 body.

V. liga SV

1. Dl. Klčovo1391345:2828

2. Jasenov1383235:1427

3. Hažín1382345:1326

4. Svidník B1381437:1925

5. Zubné1363430:1821

6. Hlinné1370631:2321

7. Soľ1362523:2020

8. Košarovce1353534:3218

9. Udavské1360714:2518

10. Stakčín1352617:2817

11. Sačurov1351723:2916

12. Komarany1331917:4010

13. Duplín13301013:449

14. Kaľnište13211011:427

V. liga SZ

1. Sp. Podhradie15110445:1533

2. Kľušov15103240:1833

3. Pušovce1591535:2228

4. Raslavice1574427:2025

5. Kendice1573534:2024

6. Š. Dravce1572630:3323

7. Miklušovce1556425:2321

8. Sp. St. Ves1563624:3021

9. Štrba1563620:2721

10. Bard. N. Ves1562728:2620

11. Š. Michaľany1545625:2517

12. Maľcov1552821:2517

13. Podolínec1543817:3215

14. Krivany1542922:3514

15. M. Lipník1542921:4514

16. Zborov1533922:4012

ŠTK po skončení súťaže odráta Sp. Podhradiu 3 body.

V. liga JV

1. Michalovce B1381433:1825

2. Buzica1373327:1524

3. Nacina Ves1373328:1624

4. V. Revištia1373325:1624

5. Kr. Chlmec1372426:1223

6. Streda n/B1371527:1822

7. Hatalov1354420:1819

8. K. Olšany1361622:3419

9. Valaliky1343614:2415

10. Medzev1342720:3614

11. Kok.-Bakša1334616:1913

12. Michaľany1333717:2412

13. Senné1333721:2912

14. Plechotice1331912:2910

V. liga JZ

1. V. Opátske1382332:1626

2. Rudňany1380532:1824

3. Prakovce1373324:1924

4. Chrasť1372431:1823

5. Kráľovce1362534:3420

6. Helcmanovce1354421:1619

7. Smižany1353525:1718

8. Šaca1353524:2118

9. Štítnik1352617:1617

10. Ťahanovce1345419:2517

11. Harichovce1352618:2917

12. Nálepkovo1351723:2616

13. Sp. Vlachy1350818:3515

14. Jablonov13111113:414

Mládežnícke súťaže

III. liga skupina st. dorast

1. Poprad15123044:1339

2. PČSP Košice15121255:1137

3. Sp. N. Ves15111358:1934

4. Čaňa15104143:1134

5. Moldava1592437:1829

6. St. Ľubovňa1572635:2623

7. Rožňava1571740:3122

8. Ličartovce1570838:3221

9. Žakarovce1563640:3821

10. Sobrance1561828:3019

11. Svidník1552824:4517

12. Giraltovce1544715:2616

13. Sabinov15411021:5613

14. Humenné15321016:4911

15. Koš. N. Ves15301217:469

16. V. Kapušany1501148:681

Junošport St. Ľubovňa po skončení súť. ročníka 2002/2003 odpočítať 3 súť. body.

III. liga skupina ml. dorast

1. Sp. N. Ves15140170:642

2. PČSP Košice15140154:642

3. Rožňava15130268:1639

4. St. Ľubovňa1592426:1629

5. Čaňa1591529:1828

6. Sabinov1572642:2823

7. Poprad1572629:2423

8. Ličartovce1563627:2721

9. Moldava1560936:3718

10. Koš. N. Ves1560921:3218

11. Svidník1560923:3518

12. V. Kapušany1551920:5616

13. Giraltovce1542921:3314

14. Žakarovce15301216:589

15. Sobrance15211210:497

16. Humenné15121210:615

IV. liga skupina A dorast

1. Vechec13102142:1032

2. Zamutov1392241:1129

3. Kamenica n/C.1391336:1928

4. Jasenov1371523:3022

5. Bystré1361640:2019

6. D. Klčovo1361631:3919

7. Belá n/C.1353520:2918

8. Medzilaborce1344528:2716

9. Brekov1351721:3416

10. Dlhé n/C.1351731:4616

11. Soľ1342728:2914

12. Stakčín1341826:3413

13. Hažín n/C.1332826:5111

14. Udavské1314815:297

IV. liga skupina B dorast - výsledky 13. kola: Ľubotice - Záborské 3:0, N. Šebastová - Pušovce 4:1, Hermanovce - Fintice 5:1, Šariš - Peč. N. Ves 8:0, Miklušovce - Maľcov 3:4, Solivar - Šiba 1:3, Kračúnovce - Kojatice 3:1.

1. Solivar13101250:1931

2. Ľubotice1393130:1130

3. Kračúnovce1392239:1529

4. Maľcov1371534:3222

5. N. Šebastová1363428:2221

6. Fintice1363426:3421

7. Šiba1353529:2518

8. Záborské1353520:2518

9. Šariš1351723:2416

10. Pušovce1344521:2516

11. Kojatice1334618:1913

12. Hermanovce1332828:3411

13. Peč. N. Ves13201110:596

14. Miklušovce13121020:325

IV. liga skupina C dorast

1. Krompachy13101260:1531

2. Teplička13101242:1231

3. Prakovce1382342:2226

4. Sp. Podhradie1381428:2125

5. Helcmanovce1361630:3719

6. Gelnica1354418:2619

7. Sp. Vlachy1353526:2718

8. Margecany1353521:3218

9. Harichovce1352624:2317

10. Nálepkovo1343621:2415

11. Smižany1350820:2415

12. Rudňany1333728:4012

13. Jaklovce1322916:408

14. Jamník13201115:486

IV. liga skupina D dorast

1. V. Ida15103254:1833

2. V. Opátske15102338:1832

3. Turňa n/B.1593351:2330

4. Barca1584334:2128

5. Krásna1575332:1526

6. Dobšiná1582540:2726

7. K. Olšany1574440:3125

8. Haniska1580754:3824

9. Šaca1570836:4321

10. Jasov1562733:3420

11. Medzev1561845:4419

12. Geča1552825:4017

13. Trstené15321012:3611

14. Valaliky15321025:6011

15. Krs. Podhradie15311124:5110

16. Ťahanovce15311124:6810

IV. liga skupina E dorast

1. Michaľany15113161:1236

2. Kr. Chlmec15104144:1434

3. Zemp. Hradište1593336:1930

4. Slivník1584358:2828

5. Strážske1580737:3624

6. Sečovce1572643:4023

7. Nacina Ves1572633:5023

8. Topoľany1571741:3322

9. Zemp. Teplica1562735:3620

10. Parchovany1562743:4820

11. Lastomír1561849:4119

12. Vojčice1561825:3919

13. Hatalov1552825:4217

14. Streda n/B.1542920:3614

15. Malý Horeš15321021:4611

16. Budkovce15111317:694

Oprava: Nacina Ves - TJ Družstevník Malý Horeš 4:1.

IV. liga skupina F dorast - výsledky 13. kola: Levoča - Sp. St. Ves 3:3, Hranovnica - Kežmarok 1:1, Sp. Bystré - Sp. Teplica 3:1, Sp. Belá - Podolinec 7:1, V. Lomnica - Poprad 3:0, Sp. Štvrtok - St. Ľubovňa 2:3, Ľubica - Lučivná 3:0.

1. Kežmarok13103046:833

2. V. Lomnica13101243:1431

3. Ľubica1391330:1628

4. Sp. Bystré1391335:2528

5. Sp. Teplica1381437:2325

6. Lučivná1371533:2722

7. Sp. St. Ves1362532:3120

8. Poprad1361624:3119

9. St. Ľubovňa1351726:3216

10. Hranovnica1342718:1814

11. Levoča1341823:3913

12. Sp. Belá13211023:387

13. Sp. Štvrtok13211018:437

14. Podolinec1301128:511

II. liga J ml. žiaci

1. Loky Košice13110272:1333

2. 1. FC Košice B13102168:632

3. Čaňa13101258:1431

4. PČSP Košice13100356:1430

5. Trebišov B1381426:2225

6. Michalovce B1372432:1823

7. Sp. N. Ves1361626:1919

8. V. Kapušany1361620:3619

9. Šaca1345420:1817

10. Koš. N. Ves1332817:3711

11. Levoča1332824:6411

12. Žakarovce1323813:419

13. Prakovce1310122:713

14. Gelnica1300134:650

II. liga J st. žiaci

1. PČSP Košice13130065:139

2. Loky Košice1392270:1629

3. Levoča1381431:2825

4. Čaňa1373348:2324

5. Trebišov B1364327:1722

6. Šaca1362523:2520

7. Sp. N. Ves1361628:2919

8. 1. FC Košice B1344516:2816

9. Gelnica1342724:3614

10. Prakovce1333711:2912

11. Koš. N. Ves1332815:2011

12. Michalovce B132479:3310

13. V. Kapušany1324710:5110

14. Žakarovce13121011:525

II. liga S ml. žiaci - výsledky 13. kola: Stropkov B - Snina B 5:0, Solivar - Ličartovce 12:0, Bardejov B - Svidník 1:4, Kežmarok - Humenné B 2:0, Svit - Sabinov 0:0, Vranov n/T. - St. Ľubovňa 0:3, Prešov B - Lipany B 1:0.

1. Svidník13120173:936

2. St. Ľubovňa1393159:1430

3. Humenné B1374226:1825

4. Stropkov B1373325:1924

5. Kežmarok1372444:2723

6. Solivar1356227:1321

7. Prešov B1363424:1621

8. Lipany B1353537:2618

9. Bardejov B1352632:2217

10. Sabinov1344527:2016

11. Svit132389:449

12. Snina B1330109:589

13. Vranov n/T.1312109:315

14. Ličartovce1301126:901

II. liga S st. žiaci - výsledky 13. kola: Stropkov B - Snina B 1:0, Solivar - Ličartovce 1:0, Bardejov B - Svidník 3:0 kont., Kežmarok - Humenné B 4:2, Svit - Sabinov 1:6, Vranov n/T. - St. Ľubovňa 0:5, Prešov B - Lipany B 5:2.

1. St. Ľubovňa13130056:639

2. Prešov B13110238:1333

3. Sabinov1391357:1428

4. Stropkov B1372421:1523

5. Bardejov B1371526:2322

6. Svidník1371524:2222

7. Lipany B1353527:3018

8. Kežmarok1344517:1816

9. Solivar1351720:3216

10. Humenné B1342724:3314

11. Svit1331917:4010

12. Ličartovce1331911:3810

13. Vranov n/T.1321108:327

14. Snina B1312108:385

III. liga A žiaci

1. Poproč1090161:527

2. Michaľany1090150:1327

3. Vojčice1071239:2422

4. Dvorianky1070334:2621

5. Kr. Chlmec1051434:3116

6. Turňa n/B.1051428:3416

7. Čierna n/T.1023523:249

8. Sečovce1030729:349

9. Slivník1012710:465

10. Kráľovce1012720:575

11. Parchovany1010915:493

III. liga B žiaci

1. Krompachy1392257:629

2. Sp. Vlachy1383230:1427

3. Kluknava1390437:2227

4. Rudňany1375136:1126

5. Harichovce1363424:2421

6. V. Folkmár1363414:2321

7. Smižany1362529:1520

8. Betliar1361629:2319

9. Jamník1361621:2419

10. Helcmanovce1340928:4112

11. Sp. Podhradie1333718:3412

12. Nálepkovo1325616:3011

13. Jaklovce1324714:2710

14. Margecany1310127:663

III. liga C žiaci

1. Safi Prešov13111149:834

2. Giraltovce13101253:1131

3. Bystré n/T.1381437:2025

4. Kapušany1372424:2023

5. Fintice1363441:1621

6. Medzilaborce1362537:2620

7. Ľubotice1362536:2820

8. Kračúnovce1361627:2619

9. Pušovce1353529:3418

10. N. Šebastová1351716:4116

11. Peč. N. Ves1350819:4415

12. Janov1332814:5011

13. AFK Prešov13121014:435

14. Raslavice1311116:354

III. liga D žiaci: St. Ľubovňa C - Sp. Štvrtok 0:10, Sp. St. Ves - St. Ľubovňa B 2:4, St. Ľubovňa - Podolinec 4:3, PP-Veľká - V. Lomnica 1:1, Lendak - Sp. Bystré 0:4, Ľubica - Hranovnica 6:0, Plavnica - Sp. Teplica 3:2.

1. Sp. Štvrtok1391345:1928

2. St. Ľubovňa1391344:1928

3. Ľubica1382344:1826

4. Poprad-Veľká1382339:2026

5. V. Lomnica1382336:2126

6. Podolinec1371550:3022

7. St. Ľubovňa B1363433:3121

8. Sp. Bystré1361630:2919

9. Plavnica1361627:2819

10. Hranovnica1353532:3018

11. Sp. Teplica1341834:4113

12. Sp. St. Ves1340927:4112

13. Lendak1320118:536

14. St. Ľubovňa C1300136:750

Prípravky 4. a 5. ročníkov

1. skupina - 4. ročník

1. Bardejov A121200112:736

2. Stropkov1261541:3119

3. Svidník1265139:4513

4. Bardejov B1241721:3713

5. Solivar1201112:951

1. skupina - 5. ročník

1. Bardejov B12100234:1130

2. Bardejov A1290349:1627

3. Svidník1251625:2016

4. Stropkov1251623:2216

5. Solivar1200122:640

2. skupina - 4. ročník

1. Humenné12101132:1031

2. Michalovce1270537:2221

3. Vranov1291246:1728

4. Trebišov1221913:317

5. Snina1201119:571

2. skupina - 5. ročník

1. Humenné1290324:1527

2. Michalovce1270523:1921

3. Vranov1261520:1719

4. Trebišov1243516:1715

5. Snina121297:225

3. skupina - 4. ročník

1. 1. FC Košice12101137:831

2. Tatran Prešov1292141:629

3. PČSP Košice1261523:1619

4. SAFI Prešov123099:329

5. Lokomotíva Košice1200120:480

3. skupina - 5. ročník

1. 1. FC Košice1291237:1828

2. Tatran Prešov1282254:626

3. PČSP Košice1272330:1423

4. SAFI Prešov123188:3210

5. Lokomotíva Košice1200122:610

4. skupina - 4. ročník

1. MFK VTJ Rožňava321022:37

2. Moldava321013:57

3. Buzica31029:103

4. Šaca30031:270

4. skupina - 5. ročník

1. Moldava32108:17

2. Šaca32106:37

3. MFK VTJ Rožňava31023:43

4. Buzica30034:130

5. skupina - 4. ročník

1. Spišská Nová Ves12110150:933

2. Poprad1233613:2612

3. Smižany123368:2112

4. Svit1232712:2711

5. skupina - 5. ročník

1. Svit1291222:1328

2. Smižany1261518:1419

3. Spišská Nová Ves1243518:1715

4. Poprad1221911:257

6. skupina - 4. ročník

1. Stará Ľubovňa980127:824

2. Lipany970225:1321

3. Spišské Podhradie921614:237

4. Kežmarok90183:251

6. skupina - 5. ročník

1. Stará Ľubovňa980135:824

2. Lipany970239:721

3. Spišské Podhradie930610:299

4. Kežmarok90095:450

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.