Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Konečné tabuľky jesennej časti regionánych súťaži v sezóne 2003/04

Sportnet|Publikované 23. nov 2003 o 23:00

1. Ďurkov16112338:12352. Čaňa16111435:15343. Trebišov15103227:6334. Michalovce1592438:23295. Bardejov1682617:23266. Sp. N.

1. Ďurkov16112338:1235

2. Čaňa16111435:1534

3. Trebišov15103227:633

4. Michalovce1592438:2329

5. Bardejov1682617:2326

6. Sp. N. Ves1674534:1825

7. Stropkov1681723:2325

8. Turňa 1673621:2224

9. Sobrance1672717:2523

10. Lipany1661928:3119

11. St. Ľubovňa1654719:2219

12. Svidník1654714:2619

13. Sabinov16601025:2818

14. Prešov B1645718:2317

15. Lok. Košice1634915:3113

16. V. Kapušany1602144:452

IV. liga skupina juh - muži

1. Krompachy16114143:737

2. Barca16104247:1934

3. Topoľany1692543:3329

4. Slivník1692526:2229

5. Lastomír1691629:2628

6. Rožňava1690730:2827

7. Kr. Chlmec1682624:2026

8. Žakarovce1681745:3625

9. Koš. N. Ves1671825:3422

10. Krásna1663724:2921

11. Sečovce1662823:3120

12. Moldava 1654725:2619

13. Rudňany1644831:3316

14. Palín16421024:3114

15. Betliar16241013:4110

16. Geča16301316:529

IV. liga SEVER - muži

1. Humenné B16101540:2531

2. V. Šariš1693434:1530

3. Čierne 16100631:2130

4. Breznica1692534:2929

5. V. Tatry1691626:2028

6. Poprad-Veľká1683525:1727

7. Fintice1681727:3325

8. Giraltovce1673627:1924

9. Kľušov1673626:2424

10. Kračúnovce1671830:2822

11. Snina1670925:3021

12. Svidník B1662824:4220

13. N. Šebastová1653824:2618

14. Kežmarok1652920:2717

15. Bystré 16421024:3614

16. 1. PFC Poprad16151013:388

Vyhodnotenie jesennej časti: 6. kolo 31. 8. 2003: N. Šebastová - Humenné B 0:0 (neprístojnosti po skončení stretnutia - po skončení ročníka 2003/2004 odpočet 3 bodov FK N. Šebastová), 8. kolo 14. 9. 2003: Kračúnovce - PFC Poprad 3:0 kont. - neúčasť hostí, 12. kolo 12. 10. 2003: Svidník B - PFC Poprad 3:0 kont. - neúčasť hostí, 15. kolo 2. 11. 2003: Fintice - N. Šebastová (1:2) 3:0 kont. - hostia striedali viac hráčov ako je povolené.

V. liga S-V muži

1. Brekov1392232:1229

2. Hlinné1482442:2626

3. Košarovce1480627:2324

4. Jasenov1473419:1924

5. Hažín n/C1472534:2723

6. Udavské1472518:2123

7. Zubné1462634:2520

8. Soľ1462634:3620

9. Stakčín1454524:2419

10. Dlhé Klčovo1453625:2318

11. Stropkov B1342723:2514

12. Zamutov1442820:3614

13. Sačurov1433818:3012

14. Medzilaborce14311019:4210

V. liga S-Z - muži

1. Sp. Podhradie16141144:1043

2. Pušovce16103346:2233

3. Ľubica1693437:2330

4. Štrba1683531:2127

5. Š. Dravce1690726:2927

6. Plaveč1682622:1626

7. Raslavice1681746:3225

8. Kendice1681732:2725

9. Hranovnica1681734:3125

10. Malý Lipník1672732:3123

11. Záborské1662819:2620

12. Miklušovce1654722:2119

13. Š. Michaľany1654716:2019

14. Kružľov16421014:4514

15. Sp. St. Ves16231114:349

16. Podolínec16021414:612

V. liga J-V - muži

1. Rešica1493239:1530

2. Michaľany1482427:1626

3. Borša1473429:1524

4. Buzica1472528:1823

5. Čičarovce1472525:2723

6. V. Revištia1371534:2122

7. Hatalov1471630:2722

8. Streda n/B1456319:1621

9. Naciná Ves1462630:2620

10. Medzev1460824:2818

11. Valaliky1441916:4413

12. Haniska1433822:3412

13. Plechotice14401016:3812

14. Koš. Olšany1332816:3011

Stretnutie K. Olšany - Revištia sa odohrá 28. 3. 2004 o 15.00 hod.

V. liga JZ - muži

1. Šaca14112125:1135

2. Smižany1484241:1528

3. V. Folkmár1481537:2125

4. Harichovce1471626:1822

5. Sp. Vlachy1471621:2322

6. Chrasť 1463526:1821

7. Štítnik1455427:2320

8. Helcmanovce1462624:2420

9. V. Opátske1451823:3416

10. N. Myšľa1451823:3816

11. Prakovce1450926:3115

12. Nálepkovo1442815:1914

13. Kr.

Podhradie1442817:3414

14. Ťahanovce1441916:3813

4. kolo: Harichovce - Ťahanovce 3:0 kont. (inzultácia R hráčom hostí - po súťaži FK Ťahanovce sa odpočítajú 3 body).

III. liga - st. dorast

1. Sp. N. Ves14131059:940

2. Ličartovce15120337:1636

3. Rožňava15103255:2433

4. St. Ľubovňa15101439:2931

5. Svidník1574430:2225

6. Sabinov1581630:2825

7. Solivar1572640:3723

8. Lok. Košice1562722:3320

9. Sobrance1561820:2419

10. Kežmarok1543833:3015

11. Žakarovce1543823:3215

12. Šaca15401119:4212

13. V. Opátske15321022:4111

14. Koš. N. Ves15231016:459

15. Giraltovce15221117:508

III. liga - ml. dorast

1. Lok. Košice15123063:1439

2. Rožňava15111357:1634

3. Sabinov15102328:1432

4. Sp. N. Ves14101342:1031

5. Koš. N. Ves1592432:2429

6. Ličartovce1583450:2527

7. St. Ľubovňa1564531:2422

8. Sobrance1563615:2421

9. Solivar1554623:3019

10. Giraltovce1542923:4014

11. Svidník15411020:5113

12. Žakarovce15321020:3911

13. Kežmarok15321014:5011

14. Šaca1524918:3310

15. Vyšné Opátske1504118:504

IV. liga skup. A - dorast

1. N. Hrušov16142050:644

2. Zamutov16103342:2733

3. Vechec16101547:2431

4. Medzilaborce16100640:2630

5. Udavské1683538:3027

6. Bystré1680854:4024

7. Jasenov1672730:2923

8. Stakčín1671837:3622

9. Kamenica

n/Cir.1671832:3822

10. Seč.

Polianka1661935:2819

11. Brekov1661929:2819

12. Belá n/Cir.1661941:4419

13. Dlhé n/Cir.16601034:4618

14. Soľ1652927:3317

15. Pakostav16511021:4016

16. Dlhé

Klčovo16311224:10610

IV. liga skup. B - dorast

1. Ľubotice14120259:2036

2. Fintice14101346:2431

3. V. Šariš14101342:2231

4. N. Šebastová1490526:1627

5. Pušovce1472539:2723

6. AFK 93

Prešov1471634:2922

7. Kľušov1453623:2918

8. Župčany1444630:3616

9. Hermanovce1451832:4116

10. Miklušovce1443717:4415

11. Kojatice1442823:3814

12. Kračúnovce1441927:2813

13. Rožkovany1441924:3613

14. Záborské14301115:479

IV. liga skup. C - dorast

1. Krompachy14130175:1039

2. Prakovce14102249:2132

3. Teplička14102243:2332

4. Sp. Vlachy14100439:2930

5. Harichovce1472542:3523

6. Smižany1470731:2321

7. Gelnica1461723:3419

8. Helcmanovce1453631:3818

9. Rudňany1452732:3917

10. Jaklovce1450928:3715

11. Domaňovce1443725:3415

12. Nálepkovo1432922:5211

13. Margecany14211120:567

14. Sp. Podhradie14201223:526

IV. liga skup. D - dorast

1. Moldava n/B14110378:1933

2. Haniska14100455:3630

3. Turňa n/B1492354:2729

4. Krásna1492341:1929

5. Poproč1482452:2526

6. Barca1464435:2522

7. Medzev1463539:2121

8. Trstené 1462621:3420

9. Gem.

Poloma1453619:3018

10. Ťahanovce1441925:5813

11. Dobšiná1432928:6011

12. Jasov1432923:6211

13. Veľká Ida1423917:479

14. Geča1414917:417

IV. liga skup. E - dorast

1. Michaľany16122263:1438

2. V. Kapušany16112356:1135

3. Kr. Chlmec16111444:1734

4. Slivník1694347:2031

5. Topoľany1692549:2929

6. Čierna n/T1692540:3529

7. Hatalov1673634:4524

8. Malý Horeš1664639:2522

9. Streda

n/Bodr.1656523:2921

10. Zempl. Hradište1662827:3720

11. Strážske1652928:4817

12. Z. Teplica16511023:4116

13. Vojčice1643923:3415

14. Sečovce16411117:3613

15. Naciná Ves16321118:7411

16. Lastomír16231127:639

7. kolo: Topoľany - Vojčice 3:0 kont. - neúčasť hostí, 9. kolo: Z. Hradište - Sečovce 3:0 kont. - neúčasť hostí, 12. kolo: Kr. Chlmec - Lastomír 3:0 kont. - neúčasť hostí, 16. kolo: Slivník - Streda n/B 3:0 kont. - neúčasť hostí, Vojčice - Sečovce 3:0 kont. - neúčasť hostí, Michaľany - po skončení súťažného ročníka 2003/2004 sa odpočítajú 3 body.

IV. liga skup. F - dorast

1. Ml. Poprad1483342:2327

2. Sp. Teplica1482434:1326

3. Sp. Bystré1481533:2325

4. Levoča1474323:1525

5. Jakubany1474331:2725

6. Ľubica1456332:2321

7. V. Lomnica1448220:1920

8. Poprad

Stráže1453627:2518

9. Hranovnica1453630:3018

10. St. Ľubovňa1452730:3917

11. Sp. Štvrtok1444635:3816

12. Sp. St. Ves1450926:4015

13. Štrba1432916:3711

14. Sp. Belá14221016:438

6. kolo 14. 9. 2003: Sp. Bystré - Jakubany 3:0 kont. - hostia nepricestovali na stretnutie.

II. liga východ - ml. žiaci

1. Humenné B11101026:631

2. Vranov A1190244:827

3. Stropkov B1171321:1522

4. Giraltovce1162321:1220

5. Svidník1161421:1519

6. Trebišov B1151521:2016

7. V. Kapušany1141612:1713

8. Snina B1141613:2613

9. Strážske1132615:2911

10. Michalovce B1121812:207

11. Vranov B112189:327

12. Ličartovce111288:235

II. liga východ - st. žiaci

1. Vranov A11110065:233

2. Michalovce B1181233:925

3. Ličartovce1162327:2020

4. Svidník1161425:1919

5. Giraltovce1160541:3018

6. Trebišov B1152425:1417

7. Stropkov B1151520:1816

8. Humenné B1143423:2115

9. Vranov B1142528:2714

10. Snina B1132615:2211

11. Strážske11101012:673

12. V. Kapušany 1100115:700

II. liga S - st. žiaci

1. Sabinov11110055:833

2. Kežmarok1181245:925

3. Prešov B1180331:1224

4. Solivar1172235:1523

5. Safi Prešov1160530:2018

6. Bardejov B1152438:2617

7. Ml. Poprad1151518:4416

8. Svit1141620:2113

9. Lipany B1132633:2511

10. Ľubotice1121819:317

11. Levoča1120918:646

12. Junosport St. Ľubovňa

B1100114:710

II. liga S - ml. žiaci

1. Prešov B11101054:231

2. Safi Prešov1182129:826

3. Sabinov1181223:825

4. Bardejov B1171334:1322

5. Solivar1170439:1121

6. Lipany B1152428:3317

7. Kežmarok1143418:915

8. Ml. Poprad1132614:3711

9. Svit1122710:328

10. Jun. St. Ľubovňa

B112186:267

11. Ľubotice1121819:447

12. Levoča 1100117:580

II. liga J - st. žiaci, výsledky 11. kola: Lok. Košice B - Čaňa 0:13, Koš. N. Ves - Gelnica 6:0, Šaca - Rožňava 1:4, Smižany - Prakovce 0:0, 1. FC Košice B - Žakarovce 5:2, Sp. N. Ves - Moldava n/B 0:2.

1. Koš. N. Ves1191138:828

2. Moldava n/B1181240:1025

3. 1. FC Košice

B1171332:1722

4. Čaňa1153335:1418

5. Rožňava1160535:1618

6. Smižany1152416:1317

7. Šaca1150619:2315

8. Sp. N. Ves1142522:1814

9. Gelnica1135322:2514

10. Prakovce1141629:3213

11. Žakarovce1112818:385

12. Lok. Košice B1100112:940

II. liga J - ml. žiaci, výsledky 11. kola: Lok. Košice B - Čaňa 0:10, Koš. N. Ves - Gelnica 3:0, Šaca - Rožňava 0:7, Smižany - Prakovce 4:0, 1. FC Košice B - Žakarovce 13:0, Sp. N. Ves - Moldava n/B 0:6.

1. Moldava n/B1192078:529

2. Rožňava1191159:528

3. 1. FC Košice B1182167:426

4. Sp. N. Ves1181257:1425

5. Čaňa1161447:1819

6. Koš. N. Ves1161432:2319

7. Smižany1151534:1216

8. Prakovce1131712:7010

9. Žakarovce1121813:687

10. Lok. Košice B1120914:776

11. Šaca1111912:604

12. Gelnica110291:702

III. liga A - žiaci

1. Kr. Chlmec11110095:233

2. Čierna n/T1180354:1724

3. Sečovce1172235:1823

4. Vojčice1171344:1722

5. Dvorianky1170440:2521

6. Hatalov1160523:1518

7. Michaľany1152417:1917

8. Parchovany1141624:3913

9. Slivník1130818:359

10. Tušice1130815:569

11. Malčice1120913:586

12. Naciná Ves1100117:840

III. liga B - žiaci

1. Poproč1291229:828

2. 1. MFK Košice1282233:2426

3. Turňa n/B1281365:2625

4. Košice-Barca1281344:1825

5. Vyšné

Opátske1280431:1324

6. Drnava1270544:2721

7. Haniska1270537:2121

8. Geča1253421:2118

9. Valaliky1241724:3113

10. Medzev1223714:379

11. Nižná Myšľa1221930:707

12. Koš. Olšany12201015:676

13. Rozhanovce1203917:413

III. liga C - žiaci

1. Nálepkovo13121060:337

2. Sp. Vlachy13101254:1731

3. Gelnica1381425:1525

4. Smolník1372438:1923

5. Jamník1472523:2123

6. Margecany1370627:2721

7. Rudňany1462640:2020

8. Harichovce1360724:2718

9. V. Folkmár1351724:2416

10. Olcnava1350829:3615

11. Krompachy1343623:3315

12. Helcmanovce1340917:4712

13. Sp. Podhradie1331913:2910

14. Kluknava13101210:893

III. liga D - žiaci

1. Kračúnovce13120182:936

2. Zborov13110244:1433

3. N. Šebastová1373318:2824

4. Župčany1371532:2922

5. Janov1363443:2821

6. Raslavice1363428:1621

7. Safi Prešov1361643:2819

8. Pušovce1353533:4118

9. Demjata1343644:2315

10. Peč. N. Ves1341817:3313

11. AFK 93 Prešov1333718:5212

12. Fintice1332820:4711

13. V. Kapušany1323817:409

14. V. Šariš13201111:626

III. liga E - žiaci

1. Soľ13110278:1733

2. Bystré13101281:1031

3. Medzilaborce1390443:2427

4. Zempl. Hámre1381441:1925

5. Seč.

Polianka1372424:2823

6. Kochanovce1362520:2420

7. Hažín n/C1362540:4520

8. Belá n/C1360723:3218

9. Čierne n/T1351712:2916

10. Udavské1341812:3413

11. Vechec1332826:3711

12. Zamutov1332819:3911

13. Dlhé Klčovo1331913:7010

14. Sačurov13211011:357

III. liga F - žiaci

1. Sp. Bystré1392248:1929

2. 1. PFC

Poprad1383250:1227

3. Sp. Štvrtok1382332:1826

4. Plavnica1381435:1725

5. V. Lomnica1366135:2324

6. Ľubica1364333:2422

7. Matejovce1371533:2922

8. Podolínec1351723:3716

9. Sp. Teplica1351721:3616

10. Hranovnica1341825:2813

11. Sp. Stará

Ves1332817:2711

12. Sp. Belá1332827:4911

13. St. Ľubovňa1331919:4810

14. Dobšiná13211012:437

Vyhodnotenie jesennej časti ročníka 2003/2004 prípraviek 4. a 5. ročníkov

1. skupina:

4. ročník prípraviek

Bardejov980116:324

Stropkov94149:813

Solivar93249:1011

Svidník91173:164

5. ročník prípraviek

Bardejov971128:822

Stropkov961236:719

Svidník932416:1911

Solivar90095:510

2. skupina:

4. ročník prípraviek

Vranov16150168:1545

Humenné1693434:2130

Trebišov1662821:3620

Snina1643932:4615

Michalovce1612138:455

5. ročník prípraviek

Humenné16121333:1337

Vranov1681720:2125

Snina1672720:2123

Michalovce1645724:2917

Trebišov16331017:3012

3. skupina:

4. ročník prípraviek

1. FC Košice651020:316

Tatran Prešov641121:813

SAFI Prešov61056:203

Lok. PČSP Košice61056:223

5. ročník prípraviek

1. FC Košice650115:415

Tatran Prešov650113:615

Lok. PČSP Košice61146:124

SAFI Prešov60153:151

4. skupina:

4. ročník prípraviek

Rožňava330023:19

Moldava n/B320120:16

Buzica30121:171

Rešica30120:251

5. ročník prípraviek

Buzica321011:27

Moldava n/B320118:46

Rožňava311119:44

Rešica30031:390

5. skupina:

4. ročník prípraviek

Poprad1274130:1325

Sp. N. Ves1264237:2222

Smižany1261532:2519

Levoča1201116:451

5. ročník prípraviek

Sp. N. Ves12111067:1134

Poprad1270538:2921

Smižany1251624:2616

Levoča1200126:690

6. skupina:

4. ročník prípraviek

Sp. Podhradie1283140:627

St. Ľubovňa1265130:623

Lipany1252523:1317

Plaveč1200122:700

5. ročník prípraviek

Sp. Podhradie1293045:630

St. Ľubovňa1264236:1322

Lipany1251636:1616

Plaveč1200122:840

7. skupina:

4. ročník prípraviek

1. MFK Košice1281325:1325

Čaňa1271433:822

Lok. Košice1161428:1319

Koš. Olšany1141610:1913

Šaca1220109:526

5. ročník prípraviek

Čaňa1293050:530

1. MFK Košice1252534:2517

Koš. Olšany1252522:2117

Šaca1242616:4814

Lok. Košice1213811:346

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.