Sobota, 12. júna, 2021Meniny má Zlatko

Kompletný program ME 2004 vop futbale v Portugalsku

SITA|9. jún 2004 o 13:50

BRATISLAVA 9. júna (SITA) - Program XII. majstrovstiev Európy vo futbale, ktoré sa uskutočnia v Portugalsku v dňoch 12. júna - 4. júla 2004 (spolu 31 stretnutí):


Program stretnutí v základných skupinách:

Sobota, 12. júna:

A-skupina:

Portugalsko - Grécko (18.00 h, hrá sa v Porte - Estádio do Dragao), Španielsko - Rusko (20.45, Faro-Loulé)


Nedeľa, 13. júna:

B-skupina:

Švajčiarsko - Chorvátsko (18.00, Leiria), Francúzsko - Anglicko (20.45, Lisabon - Estádio da Luz)


Pondelok, 14. júna:

C-skupina:

Dánsko - Taliansko (18.00, Guimaraes), Švédsko - Bulharsko (20.45, Lisabon - Estádio José Alvalade)


Utorok, 15. júna:

D-skupina:

Česko - Lotyšsko (18.00, Aveiro), Nemecko - Holandsko (20.45, Porto - Estádio do Dragao)


Streda, 16. júna:

A-skupina:

Grécko - Španielsko (18.00, Porto - Estádio do Bessa), Rusko - Portugalsko (20.45, Lisabon - Estádio da Luz)


Štvrtok, 17. júna:

B-skupina:

Anglicko - Švajčiarsko (18.00, Coimbra), Chorvátsko - Francúzsko (20.45, Leiria)


Piatok, 18. júna:

C-skupina:

Bulharsko - Dánsko (18.00, Braga), Taliansko - Švédsko (20.45, Porto - Estádio do Dragao)


Sobota, 19. júna:

D-skupina:

Lotyšsko - Nemecko (18.00, Porto - Estádio do Bessa), Holandsko - Česko (20.45, Aveiro)


Nedeľa, 20. júna:

A-skupina:

Španielsko - Portugalsko (20.45, Lisabon - Estádio José Alvalade), Rusko - Grécko (20.45, Faro-Loulé)


Pondelok, 21. júna:

B-skupina:

Chorvátsko - Anglicko (20.45, Lisabon - Estádio da Luz), Švajčiarsko - Francúzsko (20.45, Coimbra)


Utorok, 22. júna:

C-skupina:

Taliansko - Bulharsko (20.45, Guimaraes), Dánsko - Švédsko (20.45, Porto - Estádio do Bessa)


Streda, 23. júna:

D-skupina:

Holandsko - Lotyšsko (20.45, Braga), Nemecko - Česko (20.45, Lisabon - Estádio José Alvalade)


Program štvrťfinálových stretnutí:

Štvrtok, 24. júna:

víťaz A-skupiny - druhý tím z B-skupiny (20.45, Lisabon - Estádio da Luz)


Piatok, 25. júna:

víťaz B-skupiny - druhý tím z A-skupiny (20.45, Lisabon - Estádio José Alvalade)


Sobota, 26. júna:

víťaz C-skupiny - druhý tím z D-skupiny (20.45, Faro-Loulé)


Nedeľa, 27. júna:

víťaz D-skupiny - druhý tím z C-skupiny (20.45, Porto - Estádio do Dragao)


Program semifinálových stretnutí:

Streda, 30. júna:

postupujúci zo štvrťfinálovej dvojice A1/B2 - postupujúci zo štvrťfinálovej dvojice C1/D2 (20.45, Lisabon - Estádio José Alvalade)


Štvrtok, 1. júla:

postupujúci zo štvrťfinálovej dvojice B1/A2 - postupujúci zo štvrťfinálovej dvojice D1/C2 (20.45, Porto - Estádio do Dragao)


Finále:

Nedeľa, 4. júla:

postupujúci zo semifinálových zápasov (20.45, Lisabon - Estádio da Luz)

Súvisiace články

Tipuj bez rizika až za 20 €
Viac
Kurzy prináša
15:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Wales vs. Švajčiarsko
18:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Dánsko vs. Fínsko
21:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Belgicko vs. Rusko
Kurzy prináša