Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Kollár odstúpil z postu generálneho manažéra Dukly Trenčín

Aj Tomáša Kopeckého získal pre Duklu v októbri 2012 generálny manažér Dukly Trenčín Andrej Kollár (vpravo). (Autor: TASR)
TASR|Publikované 15. apr 2013 o 13:13

Hokejový klub čaká po skorom ukončení nie príliš úspešnej extraligovej sezóny niekoľko zmien.

TRENČÍN. Hokejový klub Dukla Trenčín čaká po skorom ukončení nie príliš úspešnej extraligovej sezóny niekoľko zmien. Prvá veľká prichádza na poste generálneho manažéra klubu, ktorým už nie je Andrej Kollár.

Andrej Kollár ukončil hráčsku kariéru ako tridsaťštyriročný v Nitre na prelome rokov 2010/2011 pre zdravotné problémy. Od 1. februára 2011 zasadol na stoličku generálneho manažéra Dukly Trenčín, na ktorej vystriedal Eduarda Hartmanna. Po dvoch rokoch a jednom mesiaci sa jeho manažérska kariéra na Považí nateraz končí.

"Rozhodol som sa odísť z vlastnej vôle. V posledných dvoch rokoch som mal pracovne náročný život a musím povedať, že táto práca mi ponúkla veľa nových možností," uviedol Kollár.

V ére riadenia klubu dosiahol Andrej Kollár s Duklou niekoľko pozitívnych míľnikov. V sezóne 2010/2011 stál na čele Dukly, ktorá otočila nepriaznivý vývoj štvrťfinálovej série play off so Slovanom Bratislava z 0:3 na 4:3, čím sa zapísal s klubom do histórie.

V hráčskej kariére pôsobil robustný center okrem Trenčína aj v Poprade, Slovane, Skalici, Nitre či Zlíne.

Autor: TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.