Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Kobr si síce dobre postavil žrde, no nepomohlo to

Sportnet|Publikované 27. okt 2002 o 23:00

Košice - So smútkom v očiach odchádzal zo šatne po zápase brankár Jirko Kobr. Hoci opäť pred domácimi fanúšikmi vytiahol v novom modro-čiernom drese,

ten mu veľa šťastia nepriniesol. Osemdesiat minút si držal čisté konto, no nakoniec dvakrát kapituloval. Azda jediné, čo ho ako-tak mohlo tešiť, bol askutočnosť, že si dobre "postavil žrde", ako sa zvykne hovoriť v brankárskom žargóne. Je to však slabučka náplasť na zbabraný zápas.

"Pri tej druhe strele som si mohol žrď ešte lepšie postaviť, aby sa neodrazila práve na Mintálovu kopačku." Inak pokojný gólman sa poriadne rozčertil po druhom góle na adresu obrancov. Najviac si to asi odniesol stopér Marcel Loj. "Mňa viac naštval najmä prvý inkasovaný gól, pretože, strela sa odrazila od žrde a jediný hráč, ktorý dobiehal bol Mintál, nikto iný. Naši hráči úplne zmrzli a nedohrali to do konca." J. Kobr mal podstatne viac práce na ihrisku než jeho proťajšok J. Mucha. "Myslel som si, že druhý polčas bude iný, než prvý. Do prestávky mala Žilina mala niekoľko sľubných príležitosti, na druhej strane, my sme si za celý zápas nevypracovali žiadnu. Dúfal som, že keď po obrátke bude hrať Žilina už len na jedného útočníka, že to nejako uhráme a aspoň jeden gól strelíme. Nastal však presný opak a my sme dvakrát inkasovali," nebolo dvakrát do reči českému legionárovi.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.