Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Kľušovčan Guliga dal štyri góly v jednom dueli

Kanonier Kľušova. M. Guliga. (Autor: Jozef Petraško)
Sportnet|Publikované 4. sep 2012 o 00:00

V 5. futbalovej lige, v skupine Sever, OŠK Kľušov v nedeľňajšom zápase v Hanušovciach síce vyšiel naprázdno.

KĽUŠOV. V 5. futbalovej lige, v skupine Sever, OŠK Kľušov v nedeľňajšom zápase v Hanušovciach síce vyšiel naprázdno, ale predtým si v priebehu štyroch dní z dvoch zápasov doma pripísal šesť bodov.

Minulú stredu v dohrávanom stretnutí 2. kola Kľušov vyhral nad FK Jasenov 6:2. Zaujímavý bol v tomto zápase pohľad do listiny strelcov.

Po polhodine bolo 3:0 aj zásluhou kapitána mužstva, strelecky disponovaného Matúša Guligu, ktorý k dvom úvodným gólom v 1. polčase pridal ďalšie dva presné zásahy do brány Jasenova aj po prestávke.

„Bol to už môj tretí zápas, v ktorom som strelil štyri góly. No najviac, šesťkrát, som presne mieril ešte v drese Raslavíc proti Gaboltovu.”

Kľušovský kanonier Guliga sa spolieha na behavých i technicky zdatných spoluhráčov. ”Na hrote očakávam dobrú činnosť v strede ihriska. Prišiel Žarnovský, je tu Marek i Martin Novák a vpredu si rozumiem s Paľom Vaľkom. Veľa lôpt vybojuje, potiahne a vytvorí dobré pozície na zakončenie,” prezrádza recept na úspech.

Mimochodom, hoci následne v nedeľu prehral Kľušov v Hanušovciach 1:2, jediný gól mužstva sietil – kto iný – Matúš Guliga.


Súvisiace články