Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Klein naďalej bez súpera? Topuria vyvracia prijatie zápasu

Adrián Mečiar|Publikované 20. feb 2021 o 01:00

Situácia je stále veľmi zamotaná.

Situácia je stále veľmi zamotaná.

Ľudovít Klein síce zverejnil, že podpísal kontrakt na druhý zápas v UFC, ktorý by sa mal uskutočniť 8. mája, no kvôli prísnym pravidlám organizácie samozrejme nemohol potvrdiť aj meno svojho ďalšieho súpera.

Zdalo sa, že to za neho vyriešili niektoré médiá, ktoré informovali o dueli medzi ním a Iliom Topuriom. Topuria mal podľa skôr zverejnených informácií ešte pred niekoľkými dňami odmietnuť ponuku na vzájomný súboj, no po výmene názorov mohol časom zmeniť názor.

To sa ale podľa všetkého nestalo. Topuria pre gruzínsky adjarasport.com reagoval na správy o potvrdenom súboji. „Tak to je pre mňa prekvapenie. Žiadny kontrakt som nepodpísal,“ uviedol.

Túto verziu potvrdil aj reportér Danny Segura z portálu MMA Junkie. Segura doplnil, že Topuriov tím stále požaduje vyššie postaveného bojovníka, no ako to býva zvykom, všetko sa môže zmeniť.

Spomínaný web AdjaraSport by mal neskôr zverejniť viac podrobností o vzniknutej situácii, avizuje gruzínsky novinár Giorgi Kokiashvili.

V čase vydania článku, asi hodinu po polnoci SEČ, tak stále oficiálne nepoznáme meno nasledujúceho protivníka slovenského reprezentanta. Svet MMA bude situáciu naďalej sledovať.

 

Adrián Mečiar je súčasťou redakcie Svet MMA je od roku 2017. Zaujímajú ho inšpiratívne príbehy z prostredia bojových športov, stará sa o YouTube kanál, kde je autorom magazínu Týždeň V klietke. Okrem MMA sleduje najmä basketbal, ale aj ďalšie športy.

Súvisiace články