Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Kledrowetz: Keby išlo len o zlomený nos, nastúpim

Sportnet|Publikované 3. apr 2009 o 00:00

V druhom finálovom stretnutí nezasiahol do hry košický obranca Juraj Kledrowetz. Ten sa ešte v polovici úvodného finálového stretnutia len ťažko

zviechal z ľadu, po zápase skončil v nemocnici.

KOŠICE. Najskúsenejší košický obranca, pilier zadných radov Juraj Kledrowetz má prasknutú lícnu kosť, očný oblúk i nos. Nepríjemné zranenie ho vyradilo z hry minimálne do stredy, v ten deň by sa mohol hrať prípadný piaty duel v Steel Aréne.

"Priznám sa na nič, čo sa stalo si nepamätám. Mal som aj slabší otras mozgu. Viem len, že som sa zrazil so spoluhráčom Šimurdom," poznamenal jediný košický maród, ktorý ani len nemohol uvažovať o tom, že nastúpi.

"Na päť dní mi naordinovali antibiotiká, nesmiem nič robiť. Ak by išlo iba o zlomený nos, určite by som hral. Predsa len na polámané nosy som zvyknutý. Stalo sa mi to už osem krát! No čo narobím, to je daň tohto športu. Škoda len, že vždy schytal z pravej strany. Nos mám úplne vykrivený, po skončení kariéry podstúpim plastiku," povedal obranca, ktorý by si isto najviac prial, aby už v tejto finálovej sérii ani hrať nemusel. Do Skalice s mužstvom necestuje, v prípade dvoch víťazstiev na Záhorí, by oceliari mohli sériu zakončiť už na ľade súpera.

Súvisiace články