Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Kisel strelil dva góly, Čontofalského prekonali Dirnbach a Klimpl

TASR|Publikované 24. nov 2002 o 17:10

Praha 24. novembra (TASR) - V stretnutí 15. kola českej futbalovej Gambrinus ligy medzi Viktoriou Žižkov a Bohemiansom Praha (3:2) boli diváci svedkami ...

Praha 24. novembra (TASR) - V stretnutí 15. kola českej futbalovej Gambrinus ligy medzi Viktoriou Žižkov a Bohemiansom Praha (3:2) boli diváci svedkami streleckého koncertu slovenských legionárov.

V drese hosťujúcich "klokanov" sa dvoma presnými zásahmi prezentoval reprezentačný stredopoliar Karol Kisel, ani jeho góly však nepomohli Bohemiansu čo i len k zisku bodu.

Kamila Čontofalského totiž v 60. minúte prekonal Marián Dirnbach a v poslednej minúte rozhodol o zisku troch bodov pre Viktorku po rohovom kope Maroš Klimpl. Bohemians tak s deviatimi bodmi prezimuje na nelichotivej poslednej priečke ligovej tabuľky. Zaujímavosťou je, že Čontofalský dostal v posledných troch ligových stretnutiach, v ktorých strážil svätyňu tímu z Dolíčku, tri góly.

Viktoria Žižkov - Bohemians Praha 3:2 (0:0)

Góly: 60. DIRNBACH, 81. Lička, 90. KLIMPL - 67. a 83. KISEL, 3723 divákov

/za domácich odohral Klimpl celý zápas, Dirnbach hral od 46. minúty - za hostí odchytal Čontofalský celé stretnutie, Kisel odohral celý zápas/