Nedeľa, 5. decembra, 2021Meniny má Oto

KHL potvrdila Zápas hviezd v Bratislave

Hráči tímu Jaromíra Jágra, autor gólu Marcel Hossa (chrbtom k objektívu), a Jágr a Klepiš (vľavo), ktorí mu asistovali, oslavujú gól do brány tímu Alexeja Jašina v historicky prvom exhibičnom stretnutí KHL na Červenom námestí v Moskve v januári 20 (Autor: TASR/AP)
SITA|19. sep 2013 o 16:25

Zápas bude 11. januára 2014.

MOSKVA. Bratislava uvidí tohtosezónny Zápas hviezd Kontinentálnej hokejovej ligy. Vedenie súťaže vo štvrtok potvrdilo, že tradičná exhibícia najväčších osobností ligy sa uskutoční 11. januára 2014 v bratislavskej Slovnaft aréne.

Pôvodne mala podujatie organizovať v O2 Arene Praha, ale vedenie KHL sa napokon pre problémy s halou rozhodlo presunúť duel do slovenskej metropoly.

V predvečer Zápasu hviezd (10. januára) sa uskutoční súboj legiend slovenského a ruského hokeja. V sobotu 11. januára 2014 nastúpia proti seba dva tímy zložené z ligových hviezd. O nomináciách hráčov sa rozhodne až v decembri. Predohrou duelu budú súťaže zručnosti. Nebude chýbať ani zábavný program pre divákov.

"Rozhodli sme sa, že Zápas hviezd KHL sa bude konať v Bratislave a nie v Prahe. Noví majitelia O2 Areny majú problémy s halou a organizovať v nej Zápas hviezd by bolo veľkým riskom. Halu v Prahe môžu kedykoľvek zatvoriť. Rozhodli sme sa minimalizovať risk a preniesli sme exhibíciu do Bratislavy," uviedol viceprezident KHL Iľja Kočevrin.

Súvisiace články