Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

KHL môže v stredu potvrdiť účasť Slovana v súťaži

Generálny manažér Slovana Bratislava Maroš Krajči. (Autor: SITA)
TASR|Publikované 15. jún 2015 o 14:01

Rokovania o schválení rozpočtu a poskytnutí finančných záruk pre účasť Slovana v KHL sú stále v procese riešenia, hovorí generálny manažér Slovana Maroš Krajči.

BRATISLAVA/MOSKVA. Hokejový klub Slovan Bratislava by mal v priebehu tohto týždňa predstaviť vedeniu KHL finančné záruky na zvládnutie budúcej sezóny v nadnárodnej súťaži. Informáciu priniesol web rsport.ru.

Uplynulé mesiace priniesli množstvo špekulácií o budúcnosti osemnásobného slovenského šampióna. Po ukončení uplynulej sezóny na poslednej 14. priečke v tabuľke Západnej konferencie a prevalení finančných problémov malo vedenie klubu k dispozícii niekoľko alternatív.

Prvou z nich bolo pôsobenie v nadnárodnej EBEL, následne sa v hre objavil aj návrat do slovenskej extraligy. Do tej síce vedenie Slovana podalo prihlášku, no prioritou preň naďalej zostalo pôsobenie v KHL. To sa podľa informácií ruských médií môže v najbližších dňoch premeniť na skutočnosť.

"Rokovania o schválení rozpočtu a poskytnutí finančných záruk pre účasť Slovana v KHL sú stále v procese riešenia. Je však pravdepodobné, že všetko dokončíme už v priebehu tohto týždňa," cituje R-Sport slová generálneho manažéra Slovana Bratislava Maroša Krajčiho.

Vedenie KHL môže oficiálne potvrdiť Slovan ako ďalšieho účastníka budúcej sezóny KHL už na svojom stredajšom zasadnutí.

Autor: TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.