Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

KHL: Jokeritu stačil na víťazstvo jediný gól. V Omsku vyhral 1:0

(Autor: Twitter)
TASR|Publikované 10. nov 2015 o 17:11

Bol to zápas brankárov. Domáci kryl dvadsať z dvadsaťjeden striel, hosťujúci neinkasoval ani raz z 31 pokusov. Omsk prehral s Jokeritom Helsinki 0:1.

MOSKVA. Hokejisti Jokeritu Helsinki zvíťazili v utorňajšom zápase KHL na ľade Avangardu Omsk tesne 1:0.

O jediný gól sa postaral v 13. minúte Philip Larsen.

Slovenský brankár Ján Laco vychytal víťazstvo Barysu Astana nad Dinamom Riga 5:1. Zneškodnil dvadsaťsedem striel súpera. Mal 96,43-percentnú úspešnosť zákrokov.

Zostrih zo zápasu medzi Barysom Astana nad Dinamom Riga.

Andrejovi Meszárošovi vyšla premiéra v drese Sibiru Novosibirsk - tešil sa z víťazstva nad Metallurgom Novokuzneck 6:4. Sibir pritom prehrával po druhej tretine 2:4.

Štyrmi gólmi v záverečnej tretine strhol triumf na svoju stranu.

Meszároš nastúpil v prvej formácii. Na ľade strávil necelých trinásť minút. Zaznamenal jednu strelu a štrnásť trestných minút. V druhom dejstve dostal osobný trest 10 minút za úder do oblasti hlavy a krku.

Zostrih zo zápasu medzi Novosibirskom a Novokuzneckom.

KHL - utorok:

Astana - Dinamo Riga 5:1 (0:0, 1:0, 4:1)

Góly: 26. Krasnoslobodcev, 41. Dawes, 47. D. Boyd, 48. K. Romanov, 54. Starčenko - 55. Pavlovs

/Ján Laco (Astana) odchytal celý zápas/

Novosibirsk - Novokuzneck 6:4 (0:0, 2:4, 4:0)

Góly: 42. a 60. Kopejkin, 36. Ridderwall, 38. Menšikov, 50. V. Bobrov, 60. Gubin - 23. Drugov, 26. Glebov, 27. Stoa, 39. A. Romanov

Omsk - Jokerit Helsinki 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Gól: 13. Larsen

Chanty-Mansijsk - Nižnekamsk 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Góly: 6. Želdakov, 10. Varfolomejev - 32. Grigorenko

Jekaterinburg - Čeľabinsk 5:2 (0:2, 4:0, 1:0)

Góly: 21. a 34. Golyšev, 30. Pankov, 35. Torčeňuk, 44. Triamkin - 9. Osnovin, 11. Glinkin

Togliatti - Magnitogorsk 1:7 (1:2, 0:4, 0:1)

Góly: 7. Streľcov - 24. a 41. Wolski, 10. S. Moziakin, 11. Zaripov, 25. Osala, 25. Tereščenko, 35. Potechin

Kazaň - Ufa 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Góly: 12. Lukojanov, 50. Varňakov (MAREK ĎALOGA), 51. Sjögren - 8. Lepisto, 39. Makarov

Jaroslavľ - Čerepovec 1:2 sn (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 25. Loktionov - 51. Bučnevič, rozh. sam. nájazd Bučnevič

Petrohrad - Dinamo Moskva 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

Góly: 5. Kablukov, 33. Gusev, 43. Burdasov - 14. Karsums, 18. Višnevskij

Dinamo Minsk - Medveščak Záhreb 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Góly: 29. Kalužnij - 9. P. Bjorkstrand, 28. Giliati, 43. Kousa, 58. Mertl

Soči - CSKA Moskva 2:4 (2:0, 0:1, 0:3)

Góly: 1. Ignatuškin, 10. Skačkov - 21. Kugryšev, 49. Pihlström, 59. Telegin, 60. Muršak

Spartak Moskva - Podoľsk 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Góly: 21. Glazačev, 27. Potapov - 59. Soloduchin