Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Kežmarčania: Najhoršia tretina sezóny

Sportnet|Publikované 30. sep 2007 o 22:00

Dvadsaťminútovku ako zo zlého sna odohrali včera na zvolenskom ľade kežmarskí hokejisti. Duel pod Poľanou nemali rozohraný zle, keď po polovici duelu

prehrávali 3:2, no po zbabranej tretej tretine odchádzali domov s debaklom (8:2).

ZVOLEN / KEŽMAROK. Na príčiny tohto výpadku sme sa pýtali útočníka SkiParku MHK Kežmarok Miloša Palovčíka, ktorý strelil druhý gól svojho mužstva. "Naozaj sme to nemali až tak zlé rozohrané, ale boli sme veľmi nedisciplinovaní a príliš často vylučovaní. V úvode sme inkasovali viackrát práve počas oslabenia a to nás stálo navyše i veľa síl. V kabíne po prvej tretine sme si povedali, že musíme hrať v pätici, no opak bol pravdou a znova sme boli viac na trestnej lavici ako na ľade," sklamane konštatoval M. Palovčík.

Domáci chyby trestali

Podtatranci sa dopúšťali príliš častých chýb pred svojou bránkou a to skúsení Zvolenčania tvrdo trestali. "Potom, ako sme inkasovali na 5:2, sa to spustilo. Zvolen všetky naše chyby trestal a my sme mu naďalej prihrávali. Potom už domáci hrali svoju hru. Mali sme slabší pohyb a náš alibistický hokej nemohol priniesť dobrý výsledok. V príprave sa nám proti tomuto tímu darilo, liga je však niečo úplne iné. Teraz nás čaká séria domácich zápasov, v ktorých chceme bodovať," dodal M. Palovčík.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.