Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Každý mal svoju pravdu

Sportnet|Publikované 27. okt 2008 o 23:00

Výkon rozhodcu v Dlhej Vsi sa stal predmetom polemiky. On sám pochybenie nepripúšťa.DLHÁ VES. V stretnutí Dlhá Ves - Rudná mali diváci ťažké srdce

Výkon rozhodcu v Dlhej Vsi sa stal predmetom polemiky. On sám pochybenie nepripúšťa.

DLHÁ VES. V stretnutí Dlhá Ves - Rudná mali diváci ťažké srdce na hlavného arbitra J. Gyenesa. I keď kvality hostí objektívne kvitovali rozhodca im ležal v žalúdku. "Rozhodca v stretnutí nemal rovnaký meter pri posudzovaní situácií a o objektívnom výkone sa nedá hovoriť. Skrivodlivosť ťažšie znášali fanúšikovia a nebyť zásahu usporiadateľov určite by došlo k fyzickému útoku. Druhý gól hostia dosiahli z takmer päťmetrového ofsajdu a neskôr pri faule na Mátého mu na dôvažok udelil žltú kartu a priamy kop odpískal proti nám," uviedol nespokojný predseda klubu Zlatý klas Dlhá Ves Zoltán Ferdinand.

Rozhodca Gyenes na obhajobu prezentoval svoj názor a uviedol nasledovné, "diváci od úvodu nadávali a správali sa nedôstojne. Faul na Mátého podľa mňa nebol a kartu som mu udelil pre filmovanie. Druhý gól taktiež nemohol byť z ofsajdu, nakoľko som mal dôveryhodnú, delegovanú asistentku a nie laika. Podľa môjho svedomia som pískal objektívne," reagoval J. Gyenes.

(kcs)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.