Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Kanonáda Zekonu PSJ pokračuje

Sportnet|Publikované 6. okt 2002 o 22:00

Košice - Hádzanárská WHIL žien pokračovala zápasmi 7. kola:Michalovce Veselí 35:18 (18:8)Michalovčanky neponechali nič na náhodu a už od úvodu

Košice - Hádzanárská WHIL žien pokračovala zápasmi 7. kola:

Michalovce Veselí 35:18 (18:8)

Michalovčanky neponechali nič na náhodu a už od úvodu tvrdili muziku. Súperovi vďaka výbornej hre defenzívy takmer nič nedovolili a ten často pôsobil bezradným dojmom. Zverenkyne slovenského kouča Alojza Bereca zaznamenali svoj prvý gól až v desiatej minúte, keď znížili na hrozivých 7:1. Aj keď do prestávky so skóre i hra viac vyrovnali, naďalej to bola jednoznačná záležitosť Zekonu PSJ. Po obrátke dal tréner Lukačin príležitosť všetkým hráčkam, ale ani to nezabránilo sedemnásťgólovej výhre Michaloviec.

Pred 1100 divákmi rozhodovali Kavulič a Sivák

Pok. hody: 3/2 3/3. Vylúčené: 7 - 5

ZEKON: Onderková, Krajcárová, Zahorjanová Jenčíková 1, Tóthová 9/2, Kundrátová 1, Trusová 3, Hricíková 1, Glankovičová 6, L. Dittelová 2, Haščáková 1, Šalatová 7, Makeľová 3, A. Dittelová 1. SK HC: Zvoničová, Chmelárová Poláchová 3, Navrátilová 6, Foksová, Brablcová 1, Tomšejová 3, Kotačková, Červienková, Berecová 4/3, Marková 1.

(jč)

Súhrn výsledkov stretnutí 7. kola: Inter Bratislava - HYPO Niederostereich 22:21 (8:11), Lokomotiva Cheb - Slovan Duslo Šaľa 23:29 (12:14), Slavia Praha - HC MPL Zlín 33:24 (16:13), Altermed Olomouc - HK Nitra 25:12 (13:7). Chirana Medical Šurany mala voľno, stretnutie Slávia Partizánske - Raciola Kunovice (28:25) predohrali vo štvrtok.

Poradie po 7. kole: 1. Šaľa 14, 2. Hypo 10, 3. Inter 10, 4. Michalovce 9, 5. Slavia 8, 6. Partizánske 7, 7. Olomouc 6, 8. Zlín 6, 9. Šurany 6, 10. Veselí 6, 11. Kunovice 2, 12. Cheb 0, 13. Nitra 0.