Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Kanonáda Opátskeho, Pušovciam nadelili tucet

Spokojný Karol Kisel (vpravo). Jeho zverenci v stredu koncertovali. (Autor: archív)
Daniel Dedina|Publikované 4. aug 2016 o 22:00

Ponúkame rozbor zápasov z dielne trénera Vyšného Opátskeho Karola Kisela.

KOŠICE. Po víkendových súbojoch pokračovala III. liga Východ stretnutiami 2. kola už v strede týždňa. K tomu, čo sa na trávnikoch odohralo, sa opätovne vraciame pohľadom priamo z lavičky. Ponúkame rozbor jednotlivých zápasov z dielne trénera Vyšného Opátskeho Karola Kisela.

Výrazne nadpriemerný počet tridsiatich strelených gólov (priemer 4,3 gólu na zápas), premiérové víťazstvá oboch nováčikov a zmenu na čele, kde sa ocitol Trebišov ako jediný doposiaľ stopercentne bodujúci celok.

To sú momenty, ktoré orámovali druhé kolo najvyššej regionálnej súťaže.

Detailnejšou optikou sme sa na jednotlivé zápasy pozreli s Karolom Kiselom, kormidelníkom TJ FK Vyšné Opátske, mužstva ktoré excelovalo na ihrisku Pušoviec.

PUŠOVCE – V. OPÁTSKE (0:12)

K. Kisel: „Pušovce sme poznali z minulej sezóny, medzitým ale došlo u súpera k veľkej obmene kádra. Chceli sme získať tri body, najmä po z nášho pohľadu zbytočnej remíze v predchádzajúcom kole. Takýto výsledok sme ale ani sami neočakávali. Mali sme veľmi dobrý vstup do zápasu, rýchlo sme viedli a potom to už bola len otázka výšky skóre. Domáci nekládli veľký odpor a mohli sme streliť aj viac ako dvanásť gólov.“

SVIT – V. REVIŠTIA (2:1)

K. Kisel: „Podľa informácií, ktoré máme o Svite, je to naozaj dobré mužstvo a tento výsledok ma výrazne neprekvapil. Veľké Revištia, posilnené o hráčov Michaloviec, si určite trúfali na bodový zisk, ale v tomto zápase sa im to nepodarilo.“

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Autor: Daniel Dedina

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.