Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Kamzíci vyzvú v play-off Zvolen

Koniec základnej časti. Kamzíci vyzvú v play-off Zvolen. (Autor: Richard Hudeček)
Richard Hudeček|Publikované 7. mar 2016 o 23:00

Rozhodli o tom výsledky posledného kola Tipsport ligy.

Súperom popradských hokejistov v prvom kole play-off bude rovnako ako vlani tím zo Zvolena. Rozhodli o tom výsledky nedeľňajšieho, posledného kola Tipsport ligy.

POPRAD. V tabuľke skončili zverenci trénera Pavla Paukovčeka síce na piatom mieste, no po odpočítaní troch bodov klesli na šiestu priečku. Narazia tak na tretí celok, ktorým je Zvolen.

„Zápas mal veľmi dobré tempo, narazili sme na korčuliarskeho súpera, čo je pred play-off dobré. Celý duel sme museli ísť na doraz. Posledné stretnutie základnej časti pred domácim publikom sme chceli vyhrať. Zápas mal dobrú úroveň,“ povedal po súboji s Martinom obranca HK Poprad Štefan Fabian.

Ako jediný prekonal v samostatných nájazdoch parádnym lobom hosťujúceho brankára Dzubinu, no na víťazstvo to nestačilo.

„Mal som to naplánované, prakticky každý tréning súťažím s Jurom Halajom a skúšam to z tej strany,“ naznačil skúsený bek.

Ako odvetu to nevníma

Čo hovorí „Fabo“ na súpera v prvom kole play-off?

„Sústredili sme sa len na svoj výkon, takto to vyšlo. Škoda, že sme pred domácimi fanúšikmi nevyhrali. Myslím si, že Zvolen je hrateľný súper. Ako odvetu z minulého roka to neberiem. Je to jeden zo súperov, cez ktorého chceme prejsť do ďalšieho kola,“ dodal Štefan Fabian.

Výsledky – piatok: Piešťany – Poprad 4:3 sn (2:2, 0:0, 1:1, 0:0), góly PP: Jaborník, Heizer, Paukovček, nedeľa: Poprad – Martin 0:1 sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0).

Autor: Richard Hudeček

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.