Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Kamzíci víťazstvo z vonku doma nepotvrdili

V Trenčíne vyhrali. Kamzíci získali pod hradom Matúša Čáka dva body. (Autor: tasr)
Richard Hudeček|Publikované 26. sep 2016 o 22:00

Dva body získali popradskí hokejisti v ostatných dvoch stretnutiach.

POPRAD. Dva body získali popradskí hokejisti v ostatných dvoch stretnutiach Tipsport ligy v uplynulom týždni. Po piatkovom triumfe v Trenčíne 2:1 po predĺžení prehrali na vlastnom ľade 3:4 so Zvolenom.

Pod hradom Matúša Čáka vyhrali Podtatranci už v treťom súboji v sérii po dvoch presných zásahoch Zagrapana.

Doma musia hrať inak

V nedeľňajšom domácom súboji proti Zvolenu však vyšli kamzíci bodovo naprázdno. Dokázali síce zmazať dvojgólové manko, no až dvakrát inkasovali v zápase po dvoch zlepených góloch a to napokon rozhodlo.

„S výsledkom nie sme spokojní, dnes sme prišli o tri body. Začali sme úplne inak, ako sme si v kabíne povedali. V závere prvej tretiny sme dostali dva góly zlou obranou stredného pásma. V druhej tretine sme sa zlepšili a dokázali vyrovnať. Na konci zápasu sme urobili dve hrubé chyby, ktoré nás stáli body. Pred domácimi fanúšikmi, ktorí nás podporujú, musíme hrať inak,“ povedal po nedeľňajšej domácej prehre so Zvolenom tréner HK Poprad Petr Jonák.

Výsledky – piatok: Trenčín – Poprad 1:2 pp (0:1, 0:0, 1:0 – 0:1), góly PP: Zagrapan 2. POPRAD: Šúrek – Fabian, Dinda, Kurali, Cutting, J. Brejčák, Pokovič, Krempaský, Šterbák – Paločko, Zagrapan, Kroták – Tibenský, Mlynarovič, Lapšanský – Lichanec, Troliga, D. Bondra – Müller, Ježek, Výhonský, nedeľa: Poprad – Zvolen 3:4 (0:2, 2:0, 1:2), góly PP: Troliga, Zagrapan, Mlynarovič. POPRAD: Šúrek – Dinda, Fabian, Cutting, Kurali, Pokovič, J. Brejčák, Šterbák, Krempaský – Kroták, Zagrapan, Paločko – Lapšanský, Mlynarovič, Tibenský – D. Bondra, Troliga, Lichanec – Výhonský, Ježek, Müller.

Autor: Richard Hudeček