Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Káder novoveských hokejistov sa dáva dokopy

Na hokej lacnejšie. Na výšku vstupného v minulej sezóne bola veľká kritika, teraz to bude lacnejšie. (Autor: jope)
Sportnet|Publikované 5. sep 2013 o 22:00

O jedno euro budú chodiť diváci lacnejšie na zápasy Novovešťanov v prvej hokejovej lige.SP. NOVÁ VES. Znie to trochu spletito, ale zápasmi 2. kola štartuje 1. hokejová liga seniorov a následne sa bude hrať prvé kolo.

V 13. septembrový deň by mali Spišiaci nastúpiť na prvý súboj v Považskej Bystrici a v nedeľu 15. septembra sa predstavia prvý raz na domácom ľade proti Prievidzi.

Pred pár dňami bolo vôbec otázne, či sa na nejaký prvoligový hokej vôbec pôjde. Novovešťania sa zo súťaže neodhlasujú a v krkolomných podmienkach začnú nový ročník.

Prvý malým pozitívom pre fanúšikov je, že vstupne bude nižšie ako to minuloročné 2,50 €.

„Boli návrhy, aby vstupné bolo 1 euro alebo 2 eurá. Nakoniec sa odhlasovala stredná cesta a tak na začiatku nového ročníka sa pôjde na prvoligový hokej za 1,50 €,“ oznámil dobrú správu predseda Výkonného výboru HK Spišská Nová Ves Michal Teplica, ktorý je aj zároveň trénerom A–mužstva.

„Samozrejme, že fanúšikovia sa pýtajú, s akým mužstvom začneme nový súťažný ročník. Posledné dni sú v klube veľmi hektické. Potrebujeme naštartovať novú sezónu najprv u mládežníkov, ktorí cez tento víkend začínajú a po nich nasleduje 'áčko'. Pracuje sa na zložení seniorského kádra, rovnako aj na tom, aby klub začal fungovať v akom takom režime, ktorý môžeme nazvať aj krízový.“Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.