Sobota, 23. októbra, 2021Meniny má Alojzia

Juventus Turín - Real Sociedad San Sebastian na TV JOJ

SITA|20. okt 2003 o 13:50

Oprava - hosťom v štúdiu bude Vladimír Weiss

BRATISLAVA 20. októbra (SITA) - TV JOJ odvysiela v utorok 21. októbra o 20.30 h priamy prenos zápasu prvej fázy hlavnej súťaže Ligy majstrov 2003/2004 Juventus Turín - Real Sociedad San Sebastian. Zápas bude komentovať Miroslav Michalech a jeho hosťom v štúdiu bude Vladimír Weiss.

TV JOJ po priamom prenose o 23.00 h odvysiela reláciu "Liga majstrov 2003 – highlights", ktorá bude obsahovať zostrih najlepších momentov utorkových zápasov.

Komentovaný zostrih stretnutí aktuálneho kola Ligy majstrov budú môcť diváci TV JOJ sledovať v Magazíne Ligy majstrov 2003 v nedeľu 26. októbra o 14.45 h.


Ľudovít Tóth

hovorca TV JOJ


Táto informácia je komerčnou informáciou odvysielanou v znení dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA za jej obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. Originál tejto správy bol odvysielaný v servise PR Servis, ktorý je novým informačným servisom agentúry SITA určeným na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. E-mail: prservis@sita.sk .

Súvisiace články