Štvrtok, 21. októbra, 2021Meniny má Uršuľa

Jurkemikovci vo Vaduze v pohode, Kisel a spol. tipovali na Turkov

TASR|11. okt 2003 o 15:39

Vaduz 11. októbra (TASR) - Zatiaľčo slovenskí futbalisti bez ohľadu na výsledok proti Lichtenštajnsku s určitosťou obsadili nepostupové tretie miesto, ...

Vaduz 11. októbra (TASR) - Zatiaľčo slovenskí futbalisti bez ohľadu na výsledok proti Lichtenštajnsku s určitosťou obsadili nepostupové tretie miesto, v poslednom kole kvalifikácie EURO 2004 Istanbule sa v sobotu rozhodovalo medzi domácim tímom a Anglickom aj o báražovej miestenke. Slováci boli vo Vaduze v pohode a podľa majoritnej časti reprezentantov i trénera Ladislava Jurkemika postúpi priamo na šampionát zo 7. kvalifikačnej skupiny Turecko.

"Každý máme svoje tipy, ktoré sa rôznia. Je to veľmi vyrovnaná dvojica, ja si však myslím, že zvíťazia Turci. Na druhej strane Angličania dobré bránia, takéto zápasy vedia hrať. V minulosti rozdrvili v kvalifikácii práve v takomto zápase Nemecko, takže môže sa stať všetko. Turci však hrajú futbal, ktorý mi je bližší. Na veľa narážačiek, technický futbal. Takže im fandím asi preto, že hrajú krajšie," povedal legionár Slovana Liberec Karol Kisel, ktorému v duchu tureckého polmesiaca sekundoval reprezentačný kormidelník. "Uf, ťažko povedať, kto zvíťazí. Myslím však, že Turecko je futbalovejšie a postúpi z prvého miesta. S hráčmi sme sa o tomto stretnutí však príliš nebavili, našou témou bolo Lichtenštajnsko."

/vyslaný redaktor TASR/ pb ph /k dispozícii je zvukový záznam/

Súvisiace články