Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Juniorky prehrali, muži vonku bodovali naplno

Sportnet|Publikované 10. nov 2003 o 23:00

Spišská Nová Ves - Juniorky v 6. kole prvej volejbalovej ligy hostili na domácej palubovke Banskú Bystricu. Prehrali oba zápasy vonku, muži v 2. kole

II. ligy naopak oba svoje zápasy vonku vyhrali.

Výsledky, I. liga, juniorky - 6. kolo: VK Spišská Nová Ves VK Banská Bystrica 1:3 a 0:3. Bystričanky vyhrali oba zápasy, keď hrali jednoznačne obetavejšie. Našim hráčkam sa nedarilo zakončovanie útokov, z čoho ťažili súperky a dávali body. Na výkone Spišiačok sa odrazila aj neprítomnosť kapitánky Kety Lovásovej, ktorá chýbala najviac na smeči.

Základná zostava: Hudzíková, Wagnerová , Ogurčáková, Smaržíková, Hovancová, Oravcová, striedali: Erbnová, Suchá, Rusnáková

Trénerka Eva Fabianová po zápasoch povedala: "Od začiatku bol viac menej výsledok jasný. Vyhrať mohli naše dievčatá iba zvýšenou bojovnosťou. V prípade, že by bola prítomná Kety Lovásová, boli by body asi doma, ale to je len keby. Bolo treba zahrať zápasy aj bez nej, aby dievčatá videli a vedeli, aké to je, teda smečovať na zem."

Výsledky, II. liga, muži - 2. kolo: TJ Elán Rožňava - VK Spišská Nová Ves 0:3 a 0:3

Muži pokračovali v úspešných výsledkoch a nenechali nikoho na pochybách, kam pôjdu body. Hrali uvoľnene a v tréningovom tempe, pričom Rožňavčanom nepustili ani set. Víťazstvami si upevnili vedúcu pozíciu v lige.

Základná zostava: Roško, Vartovník, Komár, Žigraj, Jurčo, Mistrík, striedal: Ogurčák

Tréner a kapitán Martin Roško po zápasoch povedal: "S výkonom aj ziskom bodov som spokojný, súper bol iba z kategórie sparringpartnerových, preto to nebolo o výkone. Akurát škoda, že sa nám zranil jeden hráč, bude chýbať v budúcich ligových kolách."

V ďalšom ligovom kole hrajú juniorky v sobotu 15.11.2003, keď doma hostia Kežmarok so začiatkom o 11.00 hod.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.