Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Juniorky hrali vonku v Liptovskom Hrádku, kde jeden zápas vyhrali a jeden prehrali

Sportnet|Publikované 16. dec 2002 o 23:00

Spišská Nová Ves - Zatiaľ čo volejbalisti Spišskej Novej Vsi majú prestávku až do 18. januára 2003, juniorky mali na programe ďalšie kolov, v ktorom

sa predstavili v Liptovskom Hrádku.

Výsledky, I. liga, juniorky - 11 . kolo: TJ Tesla Liptovský Hrádok - VK Spišská Nová Ves 0:3 a 3:1

Sústredenou hrou "vypálili" dievčatá zo Spiša Hrádočankám "rybník", pretože vyhrali celkom jasne 3:0. Prevládli nad nimi vo všetkých herných činnostiach, keď podržali družstvo najmä smečiarky. V druhom zápase to už bol vyrovnaný duel, aj keď to podľa výsledku nevyzerá, pretože naše volejbalistky prehrali 3:1, čiže uhrali iba set.

Základná zostava: Hudzíková, Fabiniová, Falisová, Lovasová, Oravcová, Ogurčáková, striedali: Kubíková.

Trénerka Fabianová po zápasoch povedala: "Asi zopakujem slová z minulého týždňa, teda že by ma potešili 4 body. Treba byť ale realistom, uhrali sme veľmi pekný výsledok proti jasnému favoritovi a druhému družstvu súťaže, za čo sa chcem dievčatám poďakovať, pretože som ich mala k dispozícii iba sedem".

8. D. Kubín 20 4 16 23:48 24

V budúcom kole privítajú naše dievčatá doma v športovej hale družstvo z Martina. Hrať sa bude 21. decembra 2002 o 11.00 hod. Muži majú stále prestávku až do 18.1.2003.