Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Juniorke chýbali hosťujúci hráči z A-tímu

Sportnet|Publikované 6. okt 2003 o 22:00

Lednické Rovne - Farmakol Tatran Prešov jun. 29:26 (14:12)Prešov - Stretnutie 5. kola prvoligovej súťaže hádzanárov odohrali juniori ŠK Farmakol

Lednické Rovne - Farmakol Tatran Prešov jun. 29:26 (14:12)

Prešov - Stretnutie 5. kola prvoligovej súťaže hádzanárov odohrali juniori ŠK Farmakol Tatran v Púchove. V zápase proti Lednickým Rovniam skoro počas celého priebehu doťahovali náskok súpera. Jeden z dôležitých momentov sa udial za stavu 18:16 pre domácich, keď Marušák nepremenil samostatný nájazd a súper vzápätí zvýšil zo sedmičky na rozdiel troch gólov. A aj keď sa Prešovčanom potom podarilo v ďalšom priebehu ešte trikrát priebežné skóre zrovnať, v samom závere strhli víťazstvo na svoju stranu predsa len domáci.

"Kvôli avízovaným zdravotným problémom sme hrali bez klasickej strednej spojky a pivota. Veľká škoda, pretože napríklad Damitš presedel celý zápas HIL proti Frýdku-Místku na lavičke. Tí, ktorí v Púchove za nás nastúpili, bojovali na palubovke so súperom a s vlastnou nemohúcnosťou. Chlapci robili triviálne chyby v obrane a snáď sa mohli aj s väčšou vervou pobiť o lepší výsledok. Žiaľ, tentoraz nemôžem nikoho pochváliť, skôr naopak, lebo znovu ma nepresvedčili napríklad Marušák a Novotný," nechal sa počuť po stretnutí tréner juniorov Tatrana Peter Krajč.

Farmakol Tatran juniori: Jusko, Pristaš - Marušák 8, Novotný 6, Adam 4, Briškovič 3, Tokarčík a Kozel po 2, Hrubý 1, Katrenič, Krenický.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.