Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Juniori Farmakolu bodovali na Spiši

Sportnet|Publikované 29. okt 2002 o 23:00

HK Slovan Levoča - ŠK Farmakol Tatran juniori 23:30 (8:12)Levoča - V 6. kole druhej hádzanárskej ligy mužov sa juniori ŠK Farmakol Tatran

HK Slovan Levoča - ŠK Farmakol Tatran juniori 23:30 (8:12)

Levoča - V 6. kole druhej hádzanárskej ligy mužov sa juniori ŠK Farmakol Tatran predstavili v Levoči. Na Spiši dosiahli hladké víťazstvo o sedem gólov, nás zaujímalo, či bol tréner Vladimír Čanda konečne spokojný aj s herným prejavom svojich zverencov. "Áno. Podali sme totiž najlepší výkon v tejto sezóne. Konečne zabrali podľa mojich predstáv aj posily zo širšieho seniorského kádra a tiež Callo medzi žrďami sa prezentoval dobrými zákrokmi. Zvlášť však vyzdvihnem výkon Tabačka, ktorý nastúpil po chorobe, no na jeho výkone to badať nebolo. V drese domácich nám do prestávky robil problémy akurát Hosa, ktorý sa vrátil zo skusov v Nemecku, no v druhom polčase ho Michalík s Klauzerom už dokázali ustrážiť. Hralo sa vo výbornej diváckej kulise, domáci fanúšikovia hnali svojich hráčov hlasným povzbudzovaním dopredu, no tí na našu kvalitnú obranu nestačili".

HK Slovan Levoča: Oravec Čurila, J. Vaško, Minďas 3, Tomiskin 4/2, P. Vaško 2, Hosa 6, Dunčko 4, Malik 4, Babjak, Bednár. ŠK Farmakol Tatran: Callo, Bryndza Marušinec, M. Tabačko 5, Dzuričko, Klauzer 6, Michalík 4, Kivader, Pašen, Bartek, M. Amrich 10/4, Koropšák, Dobrovodský 3/1, Marušák 2.