Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Juniori 1. FC Tatran prekvapili v Opátskom

Sportnet|Publikované 2. aug 2016 o 11:08

V treťoligovej ouvertúre juniori 1. FC Tatran Prešov dosiahli cennú remízu na pôde TJ Vyšné Opátske 3:3.

V treťoligovej ouvertúre juniori 1. FC Tatran Prešov dosiahli cennú remízu na pôde TJ Vyšné Opátske 3:3 (0:3).

PREŠOV. V zaujímavom zápase dvoch rozdielnych polčasov tak premiéra novému trénerovi prešovskej juniorky Radoslavovi Kubánkovi vyšla.

V prvom polčase to však na úspešný rezultát nevyzeralo. Prešovčania sa nedokázali presadiť vo finálnej fáze a góly dostali po chybách.

"V prvom polčase sme umierali na krásu, boli bezzubí smerom dopredu, vo finálnej fáze sme boli neúspešní," hodnotil vystúpenie svojich zverencov v prvej časti Radoslav Kubánka.

"Domáci dali góly po našich chybách. Počas prestávky som chlapcom povedal, že proti súperovi sa dá hrať, treba len zjednodušiť hru, vyvarovať sa chýb. Chlapci si dali povedať a vybojovali remízový rezultát. Dôležitý bol gól Kubusa, ktorý domáci tím v podstate zlomil. My sme si začali viac veriť a Straka a Kubus pridali ďalšie góly. Som spokojný, dali sme góly, aj z hernej stránky bol náš výkon veľmi solídny, popracovať bude potrebné na tom, aby bolo čo najmenej individuálnych chýb."

Radoslav Kubánka tiež podčiarkol, že získaný bod má značnú cenu, lebo Vyšné Opástke bude patriť v treťoligovej súťaži medzi top tímy a na jeho pôde súperi body len tak ľahko získavať nebudú.

V stredu (17. h) sa juniori 1. FC Tatran Prešov stretnú so Stropkovom.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.