Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

Jonsson predĺžil s Islanders

Sportnet|15. aug 2001 o 07:07

NEW YORK - Švédsky obranca New York Islanders Kenny Jonsson predĺžil s ostrovanmi kontrakt o dva roky. Bližšie podmienky zmluvy nezverejnili. „Islanders sú jediný tím, v ktorom chcem v NHL pôsobiť. Všetko, čo som očakával, že sa v tíme počas leta zmení, .

NEW YORK - Švédsky obranca New York Islanders Kenny Jonsson predĺžil s ostrovanmi kontrakt o dva roky. Bližšie podmienky zmluvy nezverejnili. „Islanders sú jediný tím, v ktorom chcem v NHL pôsobiť. Všetko, čo som očakával, že sa v tíme počas leta zmení, sa naplnilo,“ povedal pilier zadných radov mužstva.

Podpis zmluvy s 26-ročným Švédom, držiteľom olympijského zlata z Lillehammeru 1994, znamená pre generálneho manažéra Islanders Mika Milburyho zavŕšenie procesu, ktorý do mužstva počas leta priviedol mnoho nových tvárí. „Kenny je veľkým patriotom, čo sa týka nášho mužstva, veď to často dokázal tým, že sa s nami pretĺkal počas zlého i dobrého. Som šťastný, že bude pokračovať v našom tíme, ktorého je nesmierne dôležitou súčasťou,“ skonštatoval Milbury.

Súvisiace články