Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Jelšava je naďalej bez bodu i gólu

Sportnet|Publikované 10. sep 2002 o 22:00

Revúca Štvrtoligové mužstvo Revúcej si doma poradilo vysoko s Fiľakovom a v tabuľke mu patrí 2. miesto bod za lídrom zo Zvolena. Uspel aj Tisovec v

Dolnej Strehovej (1:0), ale Tornaľa si pripísala štvrtú porážku (0:2 v Brusne) a je so 6 bodmi predposledná. V skupine D 5. ligy ostala na chvoste tabuľky Jelšava, ktorá ešte nezískala ani bod. Tabuľku I. triedy ObFZ Rimavská Sobota naďalej vedie Lubeník a posledná je Revúčka.

4. LIGA skupina Juh

Revúca Fiľakovo 7:2 (1:1)

Revúčania pokračujú vo víťaznom ťažení a ostávajú bez prehry. Do prestávky sa dosť natrápili, ale po zmene strán pridali. Zlomom v zápase bola penalta, z ktorej domáci zvýšili na 2:1 a jednoznačne súpera zvalcovali. Góly Revúcej strieľali: D. Lipták 2 (oba z 11m), Gajan 2, Dacho 2 a G. Gallo.

Ostatné výsledky gemerských zástupcov: Brusno Tornaľa 2:0, D. Strehová Tisovec 0:1, gól: 15. Hurák.

5. LIGA skupina D

Gemer Jelšava 3:1 (0:0)

Hostia držali s domácimi krok iba v 1. polčase. Po prestávke sa futbalisti Gemera presadili a po dvoch góloch G. Farkaša a jedno Gála doviedli stretnutie do víťazného konca. Gemer je so 6 bodmi na 10. priečke, Jelšava je posledná.

Výsledky zástupcov z gemerského regiónu: Hajnáčka Divín 5:2 (2:1),góly domácich: Szepesi 3, Czene, Václavík. Jesenské Modrý Kameň 5:0 (2:0), góly. Šafrán 2, Ruszó 2, Páleš.

I. trieda ObFZ RS

Lubeník si rozdielom dvoch tried poradil s Gemerským Jabloncom 6:0, keď už v polčase viedol 3:0. Revúčka nestačila na Rimavské Janovce. Muráň si Matajzovým gólom v tabuľke polepšil, keď vyhral na svojom ihrisku s Klenovcom 1:0. Góly Tatrana vsietili Tazberík a Zelina.

Ostatné výsledky: Tachty Veľ. Teriakovce 2:0, Veľ. Blh Uz. Panica 6:1, Hnúšťa Kráľ 2:1.