Jeho brat vyhral dvakrát Stanley Cup. Nitra angažovala Mitcha Versteega

Do Nitry prichádza brat Krisa Versteega (vpravo), ktorý už dvakrát vyhral Stanley Cup. (Autor: TASR/AP)
SITA|12. aug 2016 o 15:15

Brat známeho hokejistu už počas kariéry pôsobil aj v Ázii.

BRATISLAVA. Kanaďan Mitch Versteeg, brat známejšieho dvojnásobného víťaza Stanleyho pohára Krisa, sa stal novou posilou hokejového majstra z Nitry.

Dvadsaťsedemročný obranca bude k dispozícii tímu spod Zobora už na budúci týždeň vo štvrtok v prvom zápase Lige šampiónov 2016/17 na ľade nórskeho Stavangeru. Informuje o tom klubový web.

V nitrianskej zostave budú tak dvaja rodáci z Lethbridge. Okrem Versteega pochádza z tohto kanadského mesta aj Judd Blackwater.

Versteeg doteraz hrával za ESV Kaufbeuren v druhej nemeckej bundeslige. Pôsobil už aj v ázijskej lige v tíme Nikko Icebucks či zámorských súťažiach ECHL a AHL.

Domov»Hokej»Slovensko»Jeho brat vyhral dvakrát Stanley Cup. Nitra angažovala Mitcha Versteega