Nedeľa, 17. októbra, 2021Meniny má Hedviga

Je to čierne na bielom. V O2 aréne uvidíme odložené finále Undergroundu

Vlasto Čepo a Matej Peňáz. (Zdroj: OKTAGON MMA)
Daniel Stankovič|10. okt 2021 o 21:48 (aktualizované 10. okt 2021 o 21:49)

Dlho očakávaný súboj je podpísaný.

PRAHA. To, k čomu sa schyľovalo už dlhšie, je po dnešku oficiálne oznámené. Najväčšia domáca organizácia zmiešaných bojových umení Oktagon MMA ohlásila dlho očakávaný duel medzi Matejom Peňázom a Vlastom Čepom. 

Stret talentovaných zápasníkov sa uskutoční na jubilejnom turnaji Oktagon 30 v pražskej O2 aréne.

Pre fanúšikov pôjde takpovediac o odložené finále minuloročného postojárskeho projektu Oktagon Underground, v ktorom sa mali pôvodne obaja zápasníci stretnúť.

Kvôli zranenia Peňáza k nemu však nakoniec nedošlo. Od toho momentu sa český zápasník rozhodol vstúpiť do vôd MMA, pričom si zo štyroch vystúpení pripísal štyri výhry na knokaut. 

Na druhej strane rodák z Nového Sadu v Srbsku Vlasto Čepo patrí rovnako k bojovníkom so schopnosťou kedykoľvek ukončiť duel na KO.

Pýšiť sa môže vysoko pozitívnou bilanciu siedmych víťazstiev a len jedinej prehry, ktorá prišla na turnaji Oktagon 17 proti Mateuszovi Strelczykovi na submisiu.

Ako Čepo, tak aj Peňáz patria k vychádzajúcim hviezdam organizácie.

Daniel Stankovič
Daniel Stankovič sa na stránkach Sportnet venuje zmiešaným bojovým umeniam, skúsenosti zbieral písaním pre portál SvetMMA. Jeho srdcovkou sú bojové športy, umenie a hory.

Súvisiace články