Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Jazdci Slávie Spišská Nová Ves ukončili sezónu výbornými výsledkami

Sportnet|Publikované 10. okt 2003 o 22:00

Spišská Nová Ves - Zástupcovia JK Slávia Spišská Nová Ves sa uplynulý víkend zúčastnili jazdeckých pretekov v Bratislave a taktiež v Košiciach. V

Bratislave štartoval skúsenejší jazdec Zdeno Kuchár, ktorý v súťaži do 120 cm zvíťazil. Na stupni S skončil v silnej konkurencii na treťom mieste a s druhým koňom na štvrtom mieste. V hlavnej súťaži stupňa ST obsadil výborné druhé miesto, keď o prvenstvo prišiel len o pár stotín.

Na týchto pretekoch sa predstavil aj mladý junior Tomáš Kuchár, ktorý v prvej súťaži obsadil pekné druhé miesto a stužku si vybojoval aj súťaži stupňovaná obtiažnosť.

Mladí jazdci JK Slávia sa v tom istom čase predstavili na pretekoch v Košiciach. V súťaži mladých jazdcov zvíťazila Viktória Kopecká. Lívia Hamračeková skončila na treťom a Katarína Stanková na piatom mieste.

V súťaži stupňa ZL - Junior Cup sa najmladší Maroš Kuchár umiestnil na výbornom treťom mieste a Gabika Kuchárová skončila na piatej priečke.

Týmito výsledkami členovia JK Slávia potvrdili výborné výkony, ktoré počas celej sezóny dosahovali v jednotlivých kategóriách.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.