Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Jasovské derby vyhral Tatran

Sportnet|Publikované 13. okt 2014 o 22:00

Futbalové súťaže v oblastiach Košice - mesto a Košice - okolie mali na programe ďalšie kolá.

Košice

I. trieda - 7. kolo:

Košice-Krásna - Kavečany 2:0, G: Berezňák, Ivaník (vlastný),

Koš. Belá - Slávia TU Košice 3:1, G: Mihok, Grega 2 - Hvozdík.

1. CF Athletico Košice B 6 5 0 1 19:9 15
2. TU Košice 6 5 0 1 18:8 15
3. MFK Košice-Krásna 6 4 0 2 25:5 12
4. Koš. Belá 6 2 0 4 11:14 6
5. Poľov 5 2 0 3 9:12 6
6. Kavečany 6 1 0 5 5:16 3
7. CF Athletico Košice A 5 1 0 4 5:28 3

Košice - okolie

I. trieda - 10. kolo:

AC Jasov - Tatran Jasov 0:1, G: Dzurik,

V. Ida - Kechnec 3:0, G: Lukáč, Sanislo, Slatina,

Perín - Trstené p/H 7:0, G: Koribanič 3, Plichta, Vinter, Golenya, Biroš,

Bidovce - Koš. Oľšany 0:0,

Svinica - Ruskov 5:1, G: Kover, Štipák 2, Zuskáč, Kover - Varga (11 m),

Mokrance - Valaliky 2:0, G: Rybár, Kovács,

Budimír - Kysak 3:1, G: Beľuš, Varga 2 - Čarný.

1. Bidovce 10 8 2 0 30:8 26
2. Perín 10 8 1 1 53:10 25
3. V. Ida 10 7 0 3 29:19 21
4. Svinica 10 6 1 3 26:21 19
5. Koš. Oľšany 10 5 3 2 24:17 18
6. Trstené p/H 10 5 0 5 18:34 15
7. Kysak 10 4 2 4 29:26 14
8.AC Jasov 10 4 1 5 20:22 13
9. Kechnec 10 3 3 4 27:24 12
10. Mokrance 10 3 2 5 17:26 11
11. Valaliky 10 3 1 6 18:19 10
12. Budimír 10 3 0 7 15:27 9
13. Tatran Jasov 10 2 2 6 13:27 8
14. Ruskov 10 0 0 10 12:51 0

II. trieda - 8. kolo: Dvorníky-Včeláre - Ždaňa 1:2, Seňa - Byster 1:1, Rudník - V. Myšľa 1:3, Paňovce - Slanská Huta 1:4, Zdoba - N. Polhora 4:5, Blažice - Kecerovce 1:3.

1. V. Myšľa 8 8 0 0 24:7 24
2. Zdoba 8 6 1 1 33:13 19
3. N. Polhora 8 5 1 2 26:14 16
4. Ždaňa 8 5 0 3 24:16 15
5. Dvorníky - Včeláre 8 4 0 4 30:25 12
6. Paňovce 8 3 2 3 26:18 11
7. Kecerovce 8 3 2 3 17:14 11
8. Seňa 8 2 2 4 10:26 8
9. Byster 8 1 4 3 15:18 7
10. Sl. Huta 8 2 0 6 6:25 6
11. Rudník 8 1 1 6 12:25 4
12. Blažice 8 0 3 5 12:34 3

III. trieda - 8. kolo: Slovan B-Roma - Z. Idka 3:1, Moldava n/B - Rozhanovce 4:2, V. Kamenica - Kalša B 4:3, N. Myšľa - Gyňov 0:0.

1. Rozhanovce 8 6 0 2 29:11 18
2. Moldava n/B 8 6 0 2 27:20 18
3. Gyňov 7 4 2 1 13:7 14
4. Kalša B 8 4 0 4 26:18 12
5. Slovan B-Roma 7 3 0 4 20:23 9
6. Zl. Idka 8 2 1 5 20:21 7
7. N. Myšľa 7 2 1 4 12:16 7
8. V. Kamenica 7 1 0 6 9:40 3

I. B trieda dorast - 6. kolo: Trstené p/H - Haniska 4:1, Kokšov-Bakša - Turňa n/B 2:2, V. Ida - Čečejovce 4:0.

1. V. Ida 6 5 0 1 19:14 15
2. Moldava n/B A 4 4 0 0 23:7 12
3. Turňa n/B 4 3 0 1 23:11 9
4. Kokšov - Bakša 5 3 0 2 17:9 9
5. Drienovec 4 2 0 2 11:13 6
6. Trstené p/H 6 2 0 4 15:25 6
7. Haniska 5 1 0 4 6:22 3
8. Čečejovce 6 0 0 6 9:22 0

I. A trieda dorast - 8. kolo: Bidovce - Rozhanovce 1:2, Budimír - Ploské 4:3.

1. Rozhanovce 6 5 0 1 28:10 15
2. Ploské 5 4 1 0 27:8 13
3. Budimír 5 3 1 1 24:8 10
4. Bidovce 6 2 2 2 17:17 8
5. Ruskov 4 2 0 2 8:7 6
6. CF Athletico Košice 6 2 0 4 12:23 6
7. Blažice 5 1 0 4 10:17 3
8. Kalša 5 0 0 5 1:37 0

I. B trieda žiaci - 6. kolo: Tatran Jasov - Perín 4:1, Sokoľany - Poproč 1:8, Moldava n/B - Turňa n/B 3:1, Medzev - AC Jasov 12:2.

I. A trieda žiaci - 8. kolo: Kysak - V. Opátske 1:1, Košice - V. Myšľa 3:0, Ťahanovce - Budimír 1:1, Svinica - Trstené p/Hor. 3:0.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.