Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Jasenov sa chce odlepiť z dna tabuľky

Sportnet|Publikované 18. sep 2008 o 22:00

Štvrtoligista spod Jasenovského hradu ťahá neúspešnú sériu piatich prehier a patria mu zatiaľ koncové svetlá tabuľky. Vonku vyšli zverenci Michala

Kopeja štyrikrát naprázdno, doma porazili iba Kežmarok (3:2), pripísali si aj tri prehry.

JASENOV. Štatistika hovorí, že jasenovská jeseň spred roka sa zatiaľ opakuje.

V uplynulej sezóne mal humenský štvrtoligista od Laborca na svojom konte po polovici sezóny "slabých" sedem bodov, po 8. kole nového súťažného ročníka svieti v kolónke bodov iba trojka.

Zatiaľ iba sklamanie

Naproti tomu odveta uplynulej sezóny bola v jasenovskom podaní vydarená, mužstvo nazbieralo 21 bodov, čo dávalo do ďalšej sezóny optimizmus. Zatiaľ je však opak pravdou. " Som sklamaný, iné výsledky očakávali aj funkcionári. Najviac ma škrie skutočnosť, že oproti jarnej časti uplynulej sezóny sa z našich radov vytratila bojovnosť, herný elán, chuť a nadšenie. Vieme o svojich kvalitách, nemáme prehnane veľké oči, no myslím si, že v troch-štyroch prípadoch sme mali nielen na bod, ale na víťazstvo. V rozhodujúcich chvíľach však vzali na svoje plecia zodpovednosť skúsení hráči súpera, a to zakaždým rozhodlo," konštatoval Michal Kopej.

V očakávaní bodov

V najbližšom kole sa na jasenovskom trávniku predstaví súper z N. Šebastovej. Ak nechcú domáci zväčšiť priepasť od predposledného miesta v tabuľke na viac ako tri body, potrebujú vyhrať. "A to je náš hlavný cieľ. Musíme už bodovať naplno. Škoda, že pre štyri žlté karty je v treste Šuľák, zostavu tak budeme opäť obmieňať, no na našom zámere to nič nemení. S prvými troma mužstvami sme už hrali, v ostatnej časti jesene nás čakajú súperi zo stredných vôd tabuľky, či tí, ktorí sú o pár miest pred nami. Verím, že bodovo budeme už úspešnejší," dodal Michal Kopej, tréner Jasenova.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.