Streda, 20. októbra, 2021Meniny má Vendelín

Janusov trojitý zákrok vybrali medzi najkrajšie týždňa v KHL

Jaroslav Janus na poslednom tripe v Rusku Slovan často podržal. (Autor: TASR)
SITA|7. nov 2013 o 11:40

Skvelé zákroky Jaroslava Janusa v drese Slovana minulý týždeň neušli ani zostavovateľom rebríčkov. Jeho zákrok v Petrohrade mal parádnu kvalitu.

MOSKVA. Brankár Jaroslav Janus zo Slovana Bratislava predviedol podľa webu Kontinentálnej hokejovej ligy šiesty najkrajší zákrok minulého týždňa v nadnárodnej súťaži.

Do hitparády mužov s maskou zaradili situáciu z tretej tretiny zápasu v Petrohrade, keď Janus zmaril tutovku Tonyho Martenssona.

Švédsky legionár v službách SKA sa ocitol osamotený pred gólmanom Slovana. Janus si poradil najskôr s jeho strelou a potom aj dvoma dorážkami.

Najkrajším zákrokom sa podľa khl.ru prezentoval v predchádzajúcom období Mortenssonov spoluhráč z SKA Alexander Salák, ktorý úspešne zasiahol pri pokuse Sergeja Širokova z CSKA Moskva.

Gól ďalšieho hráča Petrohradu Alexeja Ponikarovského proti Slovanu je zasa siedmym najkrajším v sledovanom období. Ponikarovskij sa natlačil od mantinelu pred bránku a bekhendom zakončil.

Za najkrajší gól vyhodnotili presný zásah Alexandra Svitova z Kazane, ktorý si v stretnutí s Dinamom Moskva obhodil Dominika Graňáka a zakončil z bekhendovej strany.

Súvisiace články