Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Jágrovi sa obnovilo zranenie slabín, proti Philadelphii hrať nebude

TASR|14. feb 2004 o 15:11

New York 14. februára (TASR) - Najdrahší hokejista zámorskej NHL Jaromír Jágr bude chýbať tímu New York Rangers minimálne v najbližšom zápase proti Philadelphii ...

New York 14. februára (TASR) - Najdrahší hokejista zámorskej NHL Jaromír Jágr bude chýbať tímu New York Rangers minimálne v najbližšom zápase proti Philadelphii pre chronické problémy so slabinami. Jágr je po nedávnom prestupe z Washingtonu kľúčovým hráčom klubu s najväčším rozpočtom v NHL, ktorý v posledných šiestich sezónach ukončil svoje pôsobenie už v základnej časti.

"Bolo to bolestivé už v New Jersey, ale napriek tomu som hral. V dvoch zápasoch za dva dni som sa unavil a zrazu cítim bolesť," skonštatoval pre zámorské média Jágr, ktorý nedohral už štvrtkový zápas proti Philadelhpii.

Naposledy nehral Jágr z rovnakých dôvodov v januári roku 2003, vtedy ešte ako hráč Washingtonu chýbal Caps v šiestich zápasoch. Počas piatich rokov, pred prestupom do hlavného mesta pôsobil v tíme Pittsburgh Penguins, vynechal pre problémy so slabinami celkovo 28 zápasov.

Súvisiace články