Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Jágr žartuje vo videu, budúcnosť v NHL je zamotaná

Jaromír Jágr vlani mierne šokoval, keď sa upísal Dallasu. (Autor: SITA/AP)
Tomáš Prokop|16. júl 2013 o 14:00

Štyridsaťjedenročný útočník prezradí klub, v ktorom bude pokračovať, v stredu.

Týždne po skončení sezóny NHL zapĺňali stránky médií informácie o záujemcoch o Jaromíra Jágra. Agent Petr Svoboda najprv tvrdil, že jeho klienta by chcela až polovica zámorských klubov.

Záujem postupne trochu opadol a zúžil sa len na pár klubov, z ktorých vyzeral najnádejnejšie prestup českej legendy do Montrealu, Caroliny či Edmontonu.

"Som presvedčený o tom, že podobný hráč nám chýba. Od čias Patricka Roya tu podobná legenda nehrala. Sám Jarda mi hovoril, že by si za Montreal veľmi rád zahral, ale záujem musí byť z oboch strán," hovoril isport.cz center Montrealu Tomáš Plekanec.

Postupne sa však spomínané tímy prestali toľko skloňovať, čoho výsledkom je stále nejasná budúcnosť skvelého krídelníka.

Jágr svoje pocity zverejnil na facebooku, kde má skupinu hokejová rodina. "Viem, že som sa dlho neozval, ale po play off som nemal náladu a nechcel som písať nič negatívne," rozhovoril sa Jágr vo zverejnenom videu s čiernymi okuliarmi na tvári.

"Čo sa týka mojej budúcnosti v NHL, vidím to čierne," povedal tajuplne Jágr.

Dá sa predpokladať, že je to zas jeden z jeho typických žartov, keďže posledné roky rád glosuje situáciu okolo svojej osoby. Fanúšikovia už špekulujú, čo môže video naznačiť.

Tmavé okuliare by mohli znamenať prestup do tímu, ktorý má čierne farby. Najviac sa najnovšie skloňuje Los Angeles, Tampa Bay či dokonca Chicago, ktoré má v názve Blackhawks.

V hre zostali údajne aj kluby v iných farbách ako sú neworskí Rangers a Islanders či New Jersey, ktoré nečakane stratilo hviezdneho Iľju Kovaľčuka.

"Všetko o tom, kde budem hrať popíšem zajtra," dodal český útočník na konci videa.

Súvisiace články