Streda, 4. augusta, 2021Dnes je Deň Matice slovenskej, Meniny má Dominika, Dominik

Jágr sa dostal medzi hviezdy posledného týždňa

SITA|31. okt 2011 o 16:40

Hviezdami týždňa v NHL sa stali brankári Carey Price z Montrealu a Nikolaj Chabibulin z Edmontonu a krídelník Jaromír Jágr z Philadelphie.

NEW YORK. Hviezdami týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankári Carey Price z Montrealu a Nikolaj Chabibulin z Edmontonu a krídelník Jaromír Jágr z Philadelphie. Za prvú hviezdu vyhlásili Pricea, ktorý z 80 striel smerujúcich na jeho bránku inkasoval v troch zápasoch štyrikrát. Montreal vyhral vďaka jeho výkonom v stredu nad Philadelphiou a vo štvrtok a v sobotu si poradil aj s Bostonom.

Chabibulin sa stal druhou hviezdou týždňa, v tejto sezóne neprehral v riadnom hracom čase v ani jednom zo siedmich štartov. Oilers aj vďaka Chabibulinovi natiahli sériu bez prehry na päť duelov, keď zdolali počas predchádzajúceho týždňa Vancouver, Washington a St. Louis.

Jágr, tretia hviezda týždňa, sa v posledných štyroch zápasoch strelecky prebudil. Kým v prvých siedmich dueloch nedal ani gól, v posledných štyroch sa presadil štyrikrát. O hviezdach týždňa informoval web NHL.

Súvisiace články